ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Інтер" перевірять через фільми з особами, які становлять загрозу нацбезпеці

15.07.2021, 15:01
Фото – фейсбук Інтер
Фото – фейсбук Інтер

15 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила телеканалу “Інтер” (ПрАТ “Телеканал “Інтер”) позапланову безвиїзну перевірку через демонстрацію фільмів за участю артистів, яких внесено до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці. 

Таке рішення ухвалено на засіданні регулятора, повідомляється на сайті Нацради.

Усього із 28 червня до 11 липня зафіксовано 11 радянських кінострічок, показ яких на території України неприпустимий. 

Зокрема, йдеться про такі фільми, як "Карнавал", "Пірати ХХ століття", "Огарьова, 6", "Сім наречених єфрейтора Збруєва", "Любов і голуби", "Москва сльозам не вірить", "Собаче серце", "Маленька Віра", "Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика", "Гараж" і "Службовий роман". Серед їхніх учасників (акторів, режисерів тощо) є особи, яких на державному рівні визнано такими, що створюють загрозу національній безпеці.

Нацрада зазначає, що цей факт свідчить про ознаки порушень абзацу десятого частини другої статті 6 і пункту "а" частини першої статті 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення". 

"Ці законодавчі положення встановлюють заборону на трансляцію аудіовізуальних творів за участю осіб із переліку і вимагають від телерадіоорганізації дотримуватися законодавства України та вимог ліцензії", – зазначила Нацрада.

"Інтер" буде перевірений із 30 липня до 13 серпня. Для проведення перевірки мовник повинен надати регуляторові визначені рішенням документи й матеріали.

Liked the article?
Help us be even more cool!