IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

7

0

2

Ігор Гужва продав свою частку в холдингу “Вести” та пішов з поста головреда

Головний редактор щоденної газети "Вести" Ігор Гужва продав свою частку в однойменному медіа-холдингу, повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерело в цьому холдингу.

Холдинг має очолити колишня прес-секретар Олександра Клименка.

"Цю інформацію озвучили сьогодні на зборах топ-менеджерів холдингу. Офіційно вона, можливо, буде оприлюднена сьогодні-завтра", – сказало джерело.

За його словами, покупцем частки Гужви стала кіпрська компанія, назву якої джерело не змогло уточнити. "Новим керівником холдингу призначена Ольга Семченко", – також зазначило джерело.

Семченко працювала прес-секретарем міністра доходів і зборів Олександра Клименка, якому приписують власність медіа-холдингу "Вести".

Поки невідомо, чи залишиться Ігор Гужва головним редактором щоденної газети "Вести". Але, за словами ще одного джерела в медіа-холдингу, Гужва планує на вересень запуск нового медіа-проекту.

"Схоже, це буде аналог газети "Вести". Частина редакції, наскільки я знаю, вже збираються переходити в новий проект до Ігоря", – сказало джерело.

Згодом стало відомо, що Гужва таки покинув пост головного редактора "Вестей". "Хочу повідомити, що прийняв рішення покинути Медіахолдинг "Вести Україна" і продав належну мені частку корпоративних прав в медіахолдингу. Я також залишаю посаду головного редактора газети "Вести", – йдеться у зверненні Гужви до колективу холдингу.

У медіа-холдинг "Вести" (ТОВ "Мультимедіа Інвест Груп") входять однойменна щоденна безкоштовна газета, радіо, телеканал UBR і щотижневий журнал "Вести.Репортер".

Видання "Українська правда" повідомляє з посиланням на джерела в холдингу, що  що видання тепер планують зробити лояльним до президента. Начебто через критику влади з випуску зняли позаминулий випуск журналу "Вести.Репортер", який просто не вийшов.Також очікують звільнення російських журналістів, які працюють у холдингу, зокрема на "Радио Вести".

Нагадаємо, прокуратура і Державна фіскальна служба підозрюють головреда газети "Вести" Ігоря Гужву в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

"LB.ua"

 

Ще Новини