ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Головред "Дождя" назвав "фарсом" визнання каналу загрозою нацбезпеці Латвії

06.12.2022, 16:34
Фото – скрін з ефіру телеканалу "Дождь"
Фото – скрін з ефіру телеканалу "Дождь"

Головред телеканалу "Дождь", якому Національна рада з електронних ЗМІ Латвії анулювала ліцензію на мовлення, Тихон Дзядко назвав "фарсом" визнання каналу загрозою нацбезпеці Латвії.

Про це він заявив в ефірі програми "Здесь и сейчас".

"Коли тебе вилучають з ефіру за надуманими приводами вперше (йдеться про 2014-й, коли в РФ великі оператори кабельних мереж відмовилися його транслювати. – Ред.), це сприймається як трагедія. Коли тебе через вісім років називають загрозою національній безпеці, це вже сприймається як фарс", – сказав Дзядко.

На його думку, рішення Нацради "абсурдне і не має нічого спільного зі здоровим глуздом".

Він наголосив: "Висловлювання в ефірі Олексія Коростельова не відбиває позиції каналу. Воно є неправдою, і за цю фразу Олексій Коростельов був притягнений до єдино можливої відповідальності – припинення співпраці з телеканалом".

Як повідомляв ІМІ, Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) ухвалила рішення анулювати ліцензію на мовлення російському телеканалу "Дождь", який мовив з Латвії. Водночас представник телеканалу "Дождь" вимагав виступати російською мовою на засіданні латвійського регулятора, де розглядали справу про адміністративне порушення.

1 грудня ведучий програми "Здесь и сейчас" на телеканалі "Дождь" Олексій Коростельов закликав глядачів повідомляти про проблеми російських солдатів на фронті й висловив сподівання, що канал зміг допомогти багатьом військовослужбовцям оснащенням.

Після того як уривок з ефіру поширився мережею, головний редактор телеканалу Тихон Дзядко повідомив, що цей уривок вилучили з ефіру, та заявив, що "Дождь" "не займався, не займається і не займатиметься допомогою з оснащенням російської армії – на фронті чи за його межами".

2 грудня ведуча російського телеканалу "Дождь" Катерина Котрикадзе повідомила про звільнення Олексія Коростельова.

Національна рада з електронних ЗМІ Латвії оштрафувала російський телеканал "Дождь" на 10 тисяч євро через показаний на мапі окупований Крим як частину Росії та назву російської армії "нашою армією". 

Міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс виступив за позбавлення ліцензії "Дождя", який з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну переїхав до Риги.

Служба державної безпеки Латвії (VDD) розпочала 2 грудня розслідування у зв'язку із заявами, зробленими Олексієм Коростельовим щодо допомоги каналу солдатам окупаційних військ Росії.

Liked the article?
Help us be even more cool!