ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Сподіваємося, багатьом військовослужбовцям ми допомогли", — телеканал "Дождь" про армію РФ

02.12.2022, 10:50

Ведучий російського телеканалу "Дождь" в ефірі висловив сподівання, що редакції вдається допомагати російській армії.

Уривок з ефіру опублікував український активіст Сергій Стерненко.

кщо у вас є свідчення, свідки про те, як проходить мобілізація, про те, як мобілізовані служать на фронті, відправляються на передову і ви хочете про це розповісти, про проблеми російської армії, відправляйте повідомлення на пошту [email protected] фбо пишіть у наш Телеграм-бот. Ми практично всім відповідаємо і багато з написаних історій на нашу пошту і у Телеграм-бот стають опублікованими. Ми сподіваємося, що багатьом військовослужбовцям ми змогли допомогти. До прикладу, з оснащенням і з елементарними зручностями на фронті. Тому що, ті історії, які публікувалися і розповідалися рідними, чесно кажучи, наводять жах", — сказав ведучий.

Після того, як уривок з ефіру поширився мережею, головний редактор телеканалу Тихон Дзядко повідомив, що цей уривок вилучили з ефіру.

"Ця фраза створює відчуття у глядача, що телеканал "Дождь" займається наданням допомоги армії РФ. У зв'язку з цим важливо зазначити таке: Телеканал "Дождь" не займався, не займається і не займатиметься допомогою з оснащенням російської армії — на фронті чи за його межами. Поштова скринька [email protected] створена для збору особистих свідчень про злочини російської армії в Україні та порушення при проведенні злочинної та безглуздої мобілізації в Російській Федерації.

Поширення інформації про це необхідно для усвідомлення широкою аудиторією злочинного характеру дій російського керівництва, починаючи з 24 лютого 2022 року. Правду про злочинну та підлу війну повинні знати всі російські громадяни, включаючи військовослужбовців та мобілізованих", — написав Дзядко.

Зазначимо, що "Дождь" — це російський телеканал, який називає себе незалежним міжнародним російськомовним мовником, базується в Латвії. У Росії офіційно перебуває в переліку "іноземних агентів".

Liked the article?
Help us be even more cool!