ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Freedom House повідомив про "антидемократичний поворот" у Європі та Євразії

28.04.2021, 13:00
Фото – Freedom House
Фото – Freedom House

Правозахисна організація Freedom House попереджає про “антидемократичний поворот” у Європі та Євразії. Про цей йдеться в щорічній доповіді про стан демократії Nations In Transit 2021, повідомляє Радіо Свобода.

За даними Freedom House, більшість країн “зараз перебуває в гіршому становищі, ніж 10 років тому”.

“В Україні зусилля уряду щодо реформ продовжували зустрічати сильний опір зацікавлених сторін протягом 2020 року, внаслідок чого показник демократії залишався відносно статичним після продемократичного повстання (автори мають на увазі Революцію гідності. – Ред.) та російських вторгнень 2014 року”, – йдеться в доповіді.

В організації заявили, що Грузія, Молдова та Україна – єдині гібридні (перехідні) режими в Євразії.

“Середній бал демократії в регіоні знижувався щороку, починаючи з 2005 до 2017 року. Цьогоріч показники демократії 18 країн знизилися, показники лише шести країн поліпшились, а п’ять країн не зазнали жодних змін. Поширення авторитаризму продовжує значно випереджати демократичний прогрес”, – зазначили у Freedom House.

Як повідомляв ІМІ, 3 березня міжнародна правозахисна організація Freedom House заявила, що Україна залишається “частково вільною” країною в її звіті “Свобода у світі – 2021”. Водночас Freedom House визнала невільними окуповані Росією Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей.

3 березня Freedom House заявив, що пандемія коронавірусної інфекції, а також економічна невизначеність та конфлікти у всьому світі сприяли падінню рівня свободи у світі у 2020 році.

Liked the article?
Help us be even more cool!