IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

0

0

0

Екс-директор “Твоє місто. Чернівці” назвав маніпуляціями заяви про втручання інвесторів у редполітику

Фото – detector.media

Екс-директор видання “Твоє місто. Чернівці” Олександр Білоус назвав маніпуляціями заяву редакції видання “Твоє місто. Чернівці” та наглядової ради медіа-хабу “Твоє місто” про втручання інвесторів у редакційну політику проекту. Про це він сказав “Детектору медіа”.

“Коли виникла ідея створення у Чернівцях незалежного, незаангажованого, якісного медіа, чернівецькі засновники звернулись до львівського медіа-хабу “Твоє місто”, щоб перейняти їхній досвід, бо співпадали цінності, цілі, моральні якості. Львівські партнери мали організувати роботу редакції, допомогти в маркетингових питаннях, управлінським досвідом створення якісного незаангажованого медіа. Але на практиці ми не отримали всього, що було перераховано вище. На наші численні запити, листи щодо функціонування сайту, телефонні дзвінки не було зворотної реакції. Була відсутня елементарна комунікація між керівниками львівського “Твого міста” та колективом”, – заявив Білоус.

“Коли виникло запитання у чернівецьких засновників щодо досягнутих цілей за перші три місяці роботи, організаційних, проблемних моментів, також щодо того, чому немає нормальної комунікації між редакціями (Львів – Чернівці), як відбувається просування порталу, і всіх інших робочих процесів, керівництво медіа-хабу “Твоє місто” повідомило, що обмежує роботу в Чернівцях, і водночас позбавило доступу до “адмінки” весь колектив чернівецької редакції. Тобто не весь колектив пішов, а весь колектив “пішли”, – додав він.

При цьому Олександр Білоус заявляє, що ніхто не втручався в редакційну політику видання. “Заяви про втручання в редакційну політику – маніпуляції. Ніхто ніколи не диктував, що писати, що ні! Кожен із журналістів може це підтвердити”, –сказав він.

За словами Білоуса, наразі колектив видання шукає шляхи виходу із ситуації.

Як зауважує видання з посиланням на джерела, інвестори проекту вже створили новий аналогічний сайт, залучивши до нього журналістів “Твого міста. Чернівці”. Олександр Білоус назвав цю інформацію нісенітницею.

“Щодо того, чи створений новий сайт, – нісенітниця. Немає нічого і нікого (назви, домену, фінансування, головного редактора) Так, зупинятись ми не будемо, наш колектив і далі хоче робити якісний незаангажований продукт. Будемо починати все з початку, але із тими ж цілями, цінностями і переконаннями, які декларували при створенні “Твоє місто. Чернівці”. Питання інвесторів, хто підтримає наш проект, – відкрите, ми їх шукаємо”, – сказав він.

Як повідомляв ІМІ, 12 квітня сайт “Твоє місто. Чернівці” оприлюднив заяву редакції та наглядової ради медіа-хабу “Твоє місто” про призупинення активної діяльності через розбіжності у підходах до функціонування незалежного медіа в засновників “Твого міста” та партнерів видання “Твоє місто. Чернівці” – представників чернівецького бізнесу.

В коментарі ІМІ головна редакторка видання Христина Гаврилюк повідомила, що інвестори видання хотіли мати можливість безпосередньо впливати на редакційну політику.

Ще Новини