ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Дуня Міятович закликає не політизувати діалог журналістських спілок України та Росії

19.07.2016, 12:56

Представник ОБСЄ з питань свободи медіа Дуня Міятович під час консультацій з представниками Національної спілки журналістів України (НСЖУ) та Союзу журналістів Росії, що відбулися у Відні, заявила, що контакт між журналістами обох країн має тривати. 

Про це повідомляє НСЖУ.

У заході також взяли участь представники Міжнародної Федерації журналістів, Репортерів без кордонів (австрійське відділення) та Міжнародного прес-інституту.

Як йдеться в релізі, учасники дискусії визнали, що ключовими темами, на яких має концентруватися діалог між ЗМІ Росії та України, є безпека журналістів у зонах конфлікту, спільні практичні проекти для молодих журналістів, захист професійних етичних стандартів.

Коментуючи свій нещодавній візит до України та зустрічі з активами НСЖУ та НМПУ, заступник генерального секретаря МФЖ Джеремі Діар зазначив, що його шокував рівень заполітизованості окремих журналістів.

У ході консультацій перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко запропонував Дуні Міятович розпочати пошук можливостей для реалізації нового проекту спільної практичної роботи журналістів України та Росії з підготовки матеріалів про постконфліктне життя Сараєво та Боснії.

Як повідомляє прес-служба НСЖУ, у віденському заході також взяли участь секретар НСЖУ Гліб Головченко, секретарі СЖР Надія Ажгіхіна і Ашот Джазоян та команда Офісу Представника ОБСЄ з питань свободи медіа.

Нагадаємо, нещодавно в ОБСЄ висловили стурбованість у зв'язку з рішенням Федеральної служби з фінансового моніторингу в Росії опублікувати оновлений список «терористів і екстремістів», який включає в себе представників засобів масової інформації (ЗМІ). Союз журналістів Росії не ризикнув стати на захист кримських журналістів. Організація виступає проти цензури, однак, тут вважають, що "крапку повинен ставити суд". 

За матеріалами "Детектора медіа"НСЖУ, "Крим.Реалії"

Liked the article?
Help us be even more cool!