IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

18

1

7

Директорка спаленої Конотопської телестудії пов’язує напад з журналістською діяльністю

Директорка Конотопської студії телебачення (ТРК “Вежа”) Тетяна Голобурда пов’язує напад на офіс редакції виключно з професійною журналістською діяльністю. Про це вона повідомила ІМІ.

Вона підкреслила, що особистих мотивів у даному випадку немає. “Тільки пов’язано з професійною діяльністю”, – сказала вона.

У нападі на офіс Тетяна Голобурда підозрює конкурентів мера, які раніше, за її словами, звинувачували канал у підтримці нинішнього міського голови Конотопа Артема Семініхіна.

“Розумієте, це пов’язано з виборчою кампанією, коли конотопці вибрали не того мера, що хотіли конкуренти міського голови. Вони (конкуренти – ред.) підозрювали, що ми (Конотопська студія телебачення – ред.) приклали зусиль, щоб у мери привести Семеніхіна (Артем Семеніхін – ред.). Хоча я незгодна, бо ми всім кандидатам у мери давали ефір”, – розповіла вона.

Також Голобурда розповіла, що в офісі спалені дві кімнати, зокрема, вщент згорів весь апаратний комплекс та меблі.

Як повідомляв ІМІ, 1 квітня у місті Конотоп Сумської області невідомі закидали “коктейлями Молотова” місцеву студію телебачення. Унаслідок пожежі було знищено апаратуру, комп’ютерну техніку та меблі.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального Кодексу України.

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін пообіцяв, що “винні обов'язково будуть знайдені та притягнуті до відповідальності згідно Закону!”.

Ще Новини