ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ДБР вимагає від Суспільного копій угод про закупівлі за 2017–2019 роки – Чернотицький

20.07.2021, 10:27
Фото – suspilne.media
Фото – suspilne.media

До Національної суспільної телерадіокомпанії України надійшов запит від Державного бюро розслідувань щодо надання копій угод про закупівлі товарів, робіт і послуг за 2017–2019 роки.

Про це 19 липня повідомив у фейсбуці голова правління АТ “НСТУ” Микола Чернотицький.

“По-перше, вказані питання були вже предметом дослідження в кримінальному провадженні, що розслідувалося ДБР роки два тому. По-друге, за три роки Суспільне уклало понад 5000 господарських договорів та додаткових угод (це понад 100 тисяч друкованих аркушів!). Всі – відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”. Скільки людиногодин піде на опрацювання всіх запитуваних документів?

І, по-третє, у запиті не вказано, яке відношення до кримінального провадження має НСТУ і яке значення для справи має затребувана слідчим інформація, тому НСТУ фізично не може задовольнити запит”, – написав Чернотицький.

Водночас він запевнив, що НСТУ – прозора компанія і готова надати всі документи слідчим ДБР, щойно буде відповідна ухвала суду.

“А поки це все виглядає дуже дивно”, – зазначив Чернотицький.

Як повідомляв ІМІ, 30 серпня 2019 року Державне бюро розслідувань у супроводі співробітників Служби безпеки України провело обшуки в Національній суспільній телерадіокомпанії України та вдома в кількох її співробітників.

ДБР повідомило, що провело слідчі дії в приміщенні ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” в межах досудового розслідування кримінального провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб ПАТ “НСТУ”, а саме зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб.

Адвокат тодішнього голови правління “UA: Суспільне” мовлення Зураба Аласанії Андрій Гук повідомив, що слідчі Державного бюро розслідувань завершили обшук у помешканні Аласанії та вилучили копії документів, що стосуються діяльності ПАТ “НСТУ”.

ДБР зареєструвало справу про зловживання службовим становищем, у межах якої перевіряється, чи був фіктивним договір постачання обладнання для ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” на суму 15 млн грн.

30 серпня 2019 року в Національній суспільній телерадіокомпанії України розповіли, що в ухвалі Печерського районного суду міста Києва від 1 серпня, строком дії 30 днів, яка була надана як підстава для проведення обшуків, повідомляється про три факти, які між собою не пов’язані.

Liked the article?
Help us be even more cool!