ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ДБР і захист Порошенка заявили, що оскаржать його запобіжний захід

19.01.2022, 17:10
Фото – kyiv.gp.gov.ua
Фото – kyiv.gp.gov.ua

Державне бюро розслідувань і захист п’ятого президента України Петра Порошенка заявили, що планують оскаржити запобіжний захід, обраний йому судом у справі про державну зраду і фінансування тероризму, повідомляє Радіо Свобода.

“Прокуратура просила арешт із заставою в мільярд. Суд відмовив і виніс особисте зобов’язання, включно з обмеженням виїзду з країни. Оскаржуватимемо і це теж. Спільний знаменник – ізолювати та змусити мовчати”, – написав у фейсбуці адвокат Порошенка Ілля Новіков.

Тим часом у ДБР заявили, що вважають рішення суду щодо обрання запобіжного заходу таким, “що не забезпечить належної поведінки підозрюваного Петра Порошенка, а тому в сторони обвинувачення є всі підстави для його апеляційного оскарження”.

Як повідомляв ІМІ, 19 січня Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід п'ятому президенту України, народному депутатові Петру Порошенку в справі про закупівлі вугілля з окупованих територій у вигляді особистого зобов'язання.

6 січня Печерський районний суд Києва арештував майно Петра Порошенка, якого підозрюють у державній зраді та сприянні тероризму.

Офіс генерального прокурора повідомив, що суд арештував майно підозрюваного, яке належить йому на праві власності відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна. Зокрема, це об’єкти нерухомості, корпоративні права та інше.

6 січня партія “Європейська солідарність” заявила, що крім майна Петра Порошенка Печерський райсуд Києва арештував активи Прямого та 5-го телеканалів.

7 січня Державне бюро розслідувань повідомило, що інформація про арешт активів телеканалів не відповідає дійсності.

10 січня речниця Державного бюро розслідувань Тетяна Сап’ян  повідомила, що телеканалом “Прямий” і 5 каналом володіють декілька бенефіціарів, тому Печерський районний суд Києва заарештував лише ті частки цих медіа, які належать експрезидентові Петру Порошенку.

За даними ДБР, арештовано частки в статутному капіталі ТОВ “Автор ТВ” та дочірнього підприємства “ТРК НБМ-Запоріжжя”.

20 грудня 2021 року Державне бюро розслідувань повідомило Порошенку про підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у межах справи про злочинну схему постачання вугілля з тимчасово окупованих територій. У зв'язку з неможливістю вручення письмового повідомлення про підозру особисто його було надіслано за місцем проживання, реєстрації, а також за місцем роботи.

6 січня Порошенко, який перебуває у відрядженні в ЄС, заявив, що повернеться до України 17 січня.

8 листопада 2021 року телеканали “Прямий” та 5-й,  які належали Порошенку, заявили про створення медіахолдингу “Вільні медіа”. Медіахолдинг придбав 100% корпоративних прав у цих телеканалів.

Liked the article?
Help us be even more cool!