ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Бізнесмен Віталій Кропачов купив компанію, що володіє ліцензією 4 каналу колаборанта Ковальова (Доповнено)

25.07.2022, 10:53
Фото – 4 канал
Фото – 4 канал

Український бізнесмен Віталій Кропачов отримав контроль над компанією “Корона санрайс”, яка має цифрову ліцензію для трансляції 4 каналу, що досі належить нардепу-колаборанту Олексію Ковальову.

Така інформація показана в аналітичній системі YouControl, яка підтягує дані реєстру юридичних осіб.

Так, 19 липня 2022 року компанія “Укрдонінвест” Кропачова стала одноосібним бенефіціаром ТОВ “Корона санрайс”, яке володіє цифровою ліцензією 4 каналу. Цього дня кінцевим бенефіціарним власником телеканалу замість Ковальова став столичний юрист Максим Варламов. Рік тому, перед продажем телеканалу, Варламов разом з екснардепом Дмитром Добродомовим уже входив до складу співзасновників ТОВ “Корона санрайс”.

20 липня 2022 року в реєстрі з’явився запис про зміну кінцевого бенефіціарного власника. Замість Максима Варламова ним став Віталій Кропачов.

Нагадаємо, навесні 2021 року компанія “ТРК “Інтеррадіо”, яка володіє 4 каналом, придбала компанію “Корона санрайс”, яка має ліцензію на телеканал “Вінтаж-ТБ”. 1 червня 2021 року, після трирічної перерви, цей канал відновив мовлення в мультиплексі МХ-5 цифрового ефірного телебачення Т2. А вже 15 липня 2021 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила каналу “Вінтаж ТБ” стати 4 каналом, переоформивши ліцензію ТОВ “Корона санрайс” через зміну власників, керівника, редакційної ради та програмної концепції.

Наприкінці грудня 2021 року стало відомо, що Олексій Ковальов купив 4 канал, придбавши в Дмитра Добродомова ТОВ “ТРК “Інтеррадіо”, ТОВ “Корона санрайс”, ТОВ “Ар Ті Ай продакшн” та ТОВ “Інформаційне агентство “Ар Ті Ай”. Три з них він контролює і досі.

8 червня 2022 року Ковальов зізнався, що співпрацює з російськими загарбниками, і підтримав захоплення Херсонщини росією. Цього ж дня ДБР повідомило про порушення кримінального провадження щодо Ковальова за колабораційну діяльність.

6 липня 2022 року Ковальову оголосили підозру в державній зраді та пособництві державі-агресору. Він вивозив з Херсонщини продукти до Криму, завозив звідти пально-мастильні матеріали для агресора, віддав для розміщення окупаційних військ санаторій у Голій Пристані. А 15 липня Ковальову обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави та оголошено в розшук. Суд арештував майно Ковальова для конфіскації на користь держави. Зокрема, однією з юридичних осіб, 100% статутного капіталу якої арештовано, є ТОВ “ТРК “Інтеррадіо” – український інформаційно-розважальний телеканал “4 канал”.

20 липня 2022 року директор ТОВ “ТРК “Інтеррадіо” Тарас Боровський  подав позов до Шевченківського суду про визнання трудових відносин припиненими. Третьою особою в позові виступає колаборант Олексій Ковальов

Віталій Кропачов – бізнесмен з міста Торез (зараз Чистякове, розташоване на окупованій частині Донецької області). Займався вугільним бізнесом та був близьким до екснардепа Ігоря Кононенка.

Наприкінці 2021 року почав купувати медіаактиви. 17 грудня 2021 року компанія “Інвестиції в розвиток” завершила угоду з продажу ТОВ “Ера Продакшн”, новим власником стала компанія “Укрдонінвест медіа”, що належить бізнесменові Віталію Кропачову. 

Про бажання запустити власну медіагрупу він заявляв ще 2019 року в інтерв’ю Вihus.info.

ІМІ звернувся до Віталія Кропачова по коментар щодо купівлі компанією “Корона санрайс”, яка має цифрову ліцензію для трансляції 4 каналу. Олексій Ковальов питання регіонального представника ІМІ отримав у месенджері, але не відповів на них.

Доповнено. Гендиректор 4 каналу Тарас Боровський в коментарі Бабелю зазначив, що продаж “Корони-Санрайс” не означає, що Кропачов отримав ліцензію каналу. За його словами, вона належить саме “Інтеррадіо”.

Liked the article?
Help us be even more cool!