ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Чернівцях до 10 років заочно засудили журналістку, яка пропагує ідеї "ДНР"

04.07.2018, 11:36
Фото - YouTube

Шевченківський районний суд Чернівців заочно засудив до 10 років позбавлення волі учасницю терористичної організації “ДНР”, журналістку Майю Пирогову. Таке рішення суд ухвалив 26 червня, повідомляє сайт міста Чернівці 0372.ua з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Суд визнав її винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 258-3 ч. 1 Кримінального кодексу ("Створення терористичної групи чи терористичної організації") та конфіскував також усе належне їй на праві власності майно, за виключенням житла.

Згідно із судовим вироком, обвинувачена у 2014 році за власної ініціативою вступила до лав незаконної терористичної організації “Донецька народна республіка”.

З травня 2015 року Пирогова, підтримуючи злочинні наміри “ДНР”, обіймає посаду директора “Департаменту державної інформаційної політики міністерства інформації ДНР”.

Також у судовому вироку зазначено, що обвинувачена провадить журналістську діяльність на території “ДНР” та створює телепрограми за участю керівників незаконного збройного формування “ДНР”.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!