IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

У Києві 21 травня відбудеться брифінг щодо голодування Сенцова

У понеділок, 21 травня, о 14:30 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (УКМЦ) відбудеться прес-конференція щодо голодування, оголошеного Олегом Сенцовим, повідомляє УКМЦ.

14 травня 2018 року український політв’язень, “кримський заручник”, якого незаконно ув’язнено в колонії суворого режиму № 8 “Білий ведмідь” (місто Лабитнанґі, РФ), Олег Сенцов оголосив голодування. Єдиною умовою його припинення Сенцов називає звільнення всіх українських політв’язнів, утримуваних в РФ і на території Криму. Враховуючи суворий клімат, умови утримання в колонії, пов’язане з цим загострення хронічних хвороб і погіршення стану здоров’я, життю політв’язня загрожує небезпека.

На прес-конференції доповідачі й доповідачки говоритимуть про стан здоров’я Олега Сенцова, можливі важелі впливу на РФ задля звільнення Сенцова та інших українських в’язнів Кремля, шляхи активізації дій української влади з визволення своїх громадян, що незаконно утримуються владою РФ, можливі шляхи підтримки цих політв’язнів. Також йтиметься про справу Володимимра Балуха, що наразі продовжує голодування у СІЗО міста Сімферополь.

Учасники брифінгу:

Дмітрій Дінзе, адвокат Олега Сенцова

Наталія Каплан, сестра Олега Сенцова

Мар’яна Беца, речниця Міністерства закордонних справ України

Максим Буткевич, активіст Комітету солідарності з кримськими заручниками

Марія Томак, правозахисниця, співкоординаторка Медійної ініціативи з прав людини

Контакт для додаткової інформації – Катерина Бабич (+380 63 2180368), або Максим Буткевич (+380 50 3348780).

Ще Анонси