ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

29 квітня – лекція експертки ІМІ Олени Голуб для студентів Чернігівського колегіуму ім. Шевченка

25.04.2024, 11:44
Експертка ІМІ Олена Голуб. Фото – скриншот конференції ЦЕДЕМ

29 квітня аналітикиня Інституту масової інформації Олена Голуб проведе лекцію для студентів Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка “Списки рекомендованих медіа як інструмент підвищення рівня медіаграмотності суспільства та боротьби з пропагандою”.

У межах лекції студентів ознайомлять з методологією проведення аналітичних досліджень у медіа та важливістю аспектів, зазначених у ній. 

Також студенти матимуть змогу оцінити новини українських медіа на предмет дотримання ними журналістських професійних та етичних стандартів. 

“Моє завдання – ознайомити здобувачів освіти з таким інструментом верифікації інформації, як списки рекомендованих медіа. Як на мене, це один з найлегших способів перевірки інформації. Навіть якщо ви отримуєте інформацію із соціальних мереж, то її необхідно перевірити в якісних медіа”, – зазначила Олена Голуб.

Як повідомляв ІМІ, 18 квітня аналітикиня Інституту масової інформації, членкиня Незалежної медійної ради Олена Голуб провела дві лекції для студентів Житомирського державного університету ім. І. Франка та Житомирської політехніки.

Експертка спеціалізується на журналістських стандартах та етиці, саморегуляції медіа, наративах російської пропаганди та маніпуляціях. Також Олена є співавторкою методології Списку прозорих і відповідальних медіа (Білий список) і Мапи рекомендованих медіа. 

Liked the article?
Help us be even more cool!