IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

3 жовтня – діалог на тему “Ненависть в Україні”: як працювати з мовою ворожнечі та злочинами на ґрунті ненависті”

Фото – Фейсбук Діалог

3 жовтня у Media Hub (вул. Суворова, 4/6) відбудеться діалог з медіа та правозахисною спільнотою на тему: “Ненависть в Україні”: як працювати з мовою ворожнечі та злочинами на ґрунті ненависті”. Захід проводить громадська організація “Інсайт” під егідою Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Захід триватиме з 11:00 до 20:00 години.

Під час заходу організатори спробують розібратися у темі мови ворожнечі в медіа просторі та у тому, яким чином вона впливає на суспільство; відшукати найбільш яскраві приклади використання мови ворожнечі в ЗМІ та подумати, яким чином можливо протидіяти цій проблемі.

У першій частині Діалогу (11:00 – 15:00) візьмуть участь правозахисники/-ці, які представляють різноманітні українські та міжнародні організації та ініціативні групи.

У другій частині (16:00 – 20:00) відомі медіа екперти/-ки говоритимуть про мову ворожнечі у ЗМІ. До Діалогу приєднаються:

Оксана Романюк – виконавча директорка Інституту масової інформації, експертка у сферах свободи слова, медіа-політики, професійних стандартів журналістики, етики і комунікації.

Михайлина Скорик – медіа-менеджерка, редакторка ТБ, членкиня комітету Київської незалежної медіа-профспілки.

Ангеліна Карякіна – головна редакторка новин “Громадське ТБ”.

Модераторка: Таїсія Герасимова – медіа-тренерка, інформаційна координаторка ГО “Інсайт”.

Партнером заходу виступає Артикль19 – незалежна правозахисна організація, метою якої є захист та сприяння права на свободу висловлювання у всьому світі.

Участь у Діалозі безкоштовна. Необхідна попередня реєстрація.

Ще Анонси