ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

3 жовтня - діалог на тему "Ненависть в Україні": як працювати з мовою ворожнечі та злочинами на ґрунті ненависті"

29.09.2017, 14:42
Фото - Фейсбук Діалог

3 жовтня у Media Hub (вул. Суворова, 4/6) відбудеться діалог з медіа та правозахисною спільнотою на тему: “Ненависть в Україні”: як працювати з мовою ворожнечі та злочинами на ґрунті ненависті”. Захід проводить громадська організація “Інсайт” під егідою Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Захід триватиме з 11:00 до 20:00 години.

Під час заходу організатори спробують розібратися у темі мови ворожнечі в медіа просторі та у тому, яким чином вона впливає на суспільство; відшукати найбільш яскраві приклади використання мови ворожнечі в ЗМІ та подумати, яким чином можливо протидіяти цій проблемі.

У першій частині Діалогу (11:00 - 15:00) візьмуть участь правозахисники/-ці, які представляють різноманітні українські та міжнародні організації та ініціативні групи.

У другій частині (16:00 - 20:00) відомі медіа екперти/-ки говоритимуть про мову ворожнечі у ЗМІ. До Діалогу приєднаються:

Оксана Романюк - виконавча директорка Інституту масової інформації, експертка у сферах свободи слова, медіа-політики, професійних стандартів журналістики, етики і комунікації.

Михайлина Скорик - медіа-менеджерка, редакторка ТБ, членкиня комітету Київської незалежної медіа-профспілки.

Ангеліна Карякіна - головна редакторка новин “Громадське ТБ”.

Модераторка: Таїсія Герасимова - медіа-тренерка, інформаційна координаторка ГО “Інсайт”.

Партнером заходу виступає Артикль19 - незалежна правозахисна організація, метою якої є захист та сприяння права на свободу висловлювання у всьому світі.

Участь у Діалозі безкоштовна. Необхідна попередня реєстрація.

Liked the article?
Help us be even more cool!