ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Звільнену з полтавської філії НСТУ журналістку поновлять на посаді і виплатять компенсацію

25.10.2019, 16:30
Фото – visnyk.poltava.ua
Фото – visnyk.poltava.ua

Журналістку Олену Вахницьку (Колачинську), яка отримала ухвалу апеляційного суду щодо її поновлення на посаді в полтавській філії НСТУ “UA:Полтава”, поновлять на посаді та виплатять компенсацію за вимушений прогул. Але коли саме це станеться та яку посаду обійматиме журналістка, наразі невідомо. 

Про це представниці ІМІ в Полтавській області повідомив менеджер полтавської філії ПАТ “НСТУ” Ігор Сазонов.

“Було ще одне засідання апеляційного суду. Наскільки знаю, ще виконавчий лист не було направлено до ПАТ “НСТУ”. Можливо, наступного тижня виконуватимемо рішення суду”, – сказав у коментарі представниці ІМІ в Полтавській області Ігор Сазонов, менеджер полтавської філії ПАТ “НСТУ”, наголосивши водночас, що він не є відповідачем у справі.

Олена Вахницька повідомила представниці ІМІ, що ще не отримувала ані від ПАТ “НСТУ”, ані від “UA:Полтава” документів, які б свідчили про її поновлення.

Також вона зазначила, що не отримувала переліку вільних вакансій. За словами Вахницької, в разі, якщо відновити скорочену посаду старшого редактора неможливо, їй мають надати перелік відкритих вакансій, з яких журналістка має право обрати посаду.

“Отримавши рішення апеляційного суду, яке передбачало негайне його виконання, я передала це рішення менеджеру Полтавської філії ПАТ “НСТУ” Ігорю Сазонову. Він відмовився виконати вимогу суду, пославшись на те, що виконувати це повинні у Києві. Минув місяць, але жодних документів я не отримала, не було жодного дзвінка. Я поки що не вирішила, якими будуть мої дії у зв’язку із цим, поспілкуюся із адвокатами, і ми разом вирішимо, як мені діяти”, – прокоментувала Олена Вахницька.

Також вона уточнила, що їй мають заплатити компенсацію за вимушений прогул та моральну шкоду. Це 125 тис. 880 грн та 10 тис. грн відповідно. Про такі суми йдеться в ухвалі суду.

Як повідомляв ІМІ, 23 вересня Полтавський апеляційний суд визнав незаконним та скасував наказ №108-0 від 30 березня 2018 року філії ПАТ “НСТУ” "Полтавська регіональна дирекція “ЛТАВА” про звільнення Олени Вахницької з обійманої посади старшого редактора редакції суспільно-політичних програм ТВО програм обласного радіо та поновив її на посту.

Журналістка оскаржила своє звільнення в Октябрському районному суді Полтави. Суд своїм рішенням від 17 квітня 2019 року відмовив їй у поновленні на посаді, стягненні середнього заробітку за вимушений прогул та відшкодуванні морального збитку. Олена Вахницька подала апеляцію. 

30 вересня журналістка в присутності поліції передала заяву про невиконання рішення суду.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!