ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналіст отримав компенсацію від Daily Mail за порушені авторські права

18.05.2022, 15:00
Ліліана Гасинська та фото її кримінальної справи. Джерело: Едуард Андрющенко для видання “Ґрати”
Ліліана Гасинська та фото її кримінальної справи. Джерело: Едуард Андрющенко для видання “Ґрати”

Журналіст-фрілансер Едуард Андрющенко отримав компенсацію від британського видання Daily Mail за порушені авторські права.

Про це він розповів на своїй сторінці у фейсбуку, повідомляє ZMINA.

Чоловік випадково виявив, що газета рерайтнула його статтю для видання “Ґрати” про втікачку з СРСР Ліліану Гасинську. Посилання на автора тексту та світлин, зокрема фото документів з архіву СБУ, були відсутні.

Журналіст скористався сервісом Pixsy, який бере на себе всю комунікацію з порушником авторських прав, а натомість отримує частину компенсації.

Фото – фейсбук Едуарда Андрющенка

Андрющенко розповів, що витратив близько години на реєстрацію та заповнення форми з посиланнями на фото в обох публікаціях. Жодних додаткових доказів того, що це саме його фото, від нього не вимагали.

“Уже забув про це, як приходить сповіщення: ваш кейс успішний, тримайте гроші. Кошти невеликі (“чистими” вийшло $115, але буває в кілька разів більше – не знаю, від чого залежить, може від професійного рівня знімків), але зайвими не будуть та підуть на Збройні сили”, – написав журналіст.

За його словами, між публікацією статті в Daily Mail та поданням заяви на компенсацію минув рік, тобто сервіс розглядає навіть такі давні порушення.

Liked the article?
Help us be even more cool!