ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Зеленський затвердив план реалізації Стратегії кібербезпеки

02.02.2022, 14:53
Фото – online.stanford.edu
Фото – online.stanford.edu

Президент України Володимир Зеленський увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 грудня 2021 року “Про План реалізації Стратегії кібербезпеки України”.

Відповідний указ президента №37/2022 оприлюднено на сайті глави держави 1 лютого.

Контроль за виконанням рішення РНБО покладено на секретаря Ради нацбезпеки Олексія Данілова.

Своїм рішенням РНБО схвалила план реалізації Стратегії кібербезпеки України. Згідно з рішенням, Кабінет Міністрів має передбачати під час підготовки проєктів закону про Державний бюджет України на відповідний рік видатки на фінансування завдань, визначених цим планом реалізації, відповідно до обґрунтованих потреб.

Також уряд за участю Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України та Національного інституту стратегічних досліджень має забезпечити виконання цього плану, передбачивши затвердження щороку узгодженого з цим планом комплексу заходів з індикаторами їхнього виконання. Крім того, вищевказані відомства повинні надавати кожні пів року інформацію про стан виконання плану до Національного координаційного центру кібербезпеки для узагальнення та подальшого інформування Ради національної безпеки і оборони України.

Як повідомляв ІМІ, 26 серпня 2021 року Президент України Володимир Зеленський своїм указом увів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони від 14 травня 2021 року “Про Стратегію кібербезпеки України”, а також затвердив оновлену редакцію зазначеної стратегії.

14 травня 2021 року Рада національної безпеки та оборони України затвердила Стратегію кібербезпеки України на 2021–2025 роки.

26 серпня 2021 року Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони України від 14 травня 2021 року “Про невідкладні заходи з кібероборони держави”, що передбачає створення кібервійськ у структурі Міноборони України.

13 вересня 2021 року Секретар РНБО Олексій Данілов провів нараду щодо створення та функціонування в системі Міністерства оборони України кібервійськ.

Liked the article?
Help us be even more cool!