ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Закарпатський інформаційний сайт зазнав DDоS-атаки

16.11.2020, 13:48
Фото – dyvys.info
Фото – dyvys.info

Закарпатський інформаційний сайт “Голос Карпат” повідомив про сплановані DDоS-атаки на ресурс, які сталися на початку жовтня. 

Про це повідомляється на сайті видання, інформацію представнику ІМІ в Закарпатській області підтвердила журналістка видання Олена Мудра.

За інформацію видання, кількість запитів на сервер стрімко зросла - до близько 5 тисяч запитів у секунду. 

“Якщо простою мовою, то 5 тисяч користувачів одночасно переходили читати ресурс. При цьому аналітичні показники відвідуваності сайту, тобто, скільки людей нас звичайно читають щодня чи щогодини, не виходили за межі середньомісячних. Сумарна потужність атаки склала 153 Мегабіт у секунду. Для порівняння, найвідоміша у історії віртуальна атака відбулась потужністю 2 Терабайти в секунду на Amazon у червні цього року”, - повідомила редакція.

Також редакція зазначила, що 1 жовтня близько 23 години хостинг-провайдер відмовив у наданні послуг і перевів мережу сайту у “внутрішній режим роботи”. Хостер помітив, що атака здійснюється саме на “Голос Карпат” по ІР-адресі. Роботу сайт відновив 2 жовтня після 10 години ранку, коли кількість запитів на нього почала падати.

Як зазначило видання, “Голос Карпат” одне з небагатьох закарпатських ЗМІ, з яким співпрацюють незалежні журналісти, що викривають корупцію в регіоні. Сайт пов'язує дану атаку у зв'язку з тим, що є "у фактичній опозицій владі Виноградова та Виноградівського району, що, напередодні чергових місцевих виборів, сприймається місцевими чиновниками та депутатами різних рівнів як загроза" (редакція сайту працює у закарпатському місті Виноградів - ред.).

Liked the article?
Help us be even more cool!