ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

YouTube заблокував на території України "канали Медведчука"

26.04.2021, 10:00
Фото - Слово і Діло/ZIK
Фото - Слово і Діло/ZIK

Відеосервіс YouTube заблокував для перегляду в Україні канали 112, NewsOne і ZIK. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко написав у телеграмі, повідомляє Укрінформ.

За його словами, відтепер на вкладці онлайн-трансляції позначено, що контент недоступний у домені нашої країни через скаргу від уряду на протизаконний контент. “Це важливий крок до визнання світового суспільства боротьби України з інформаційним впливом з боку держави-агресора. Вдячний фахівцям платформи YouTube, що звернули увагу на наше звернення та на рішення РНБО щодо телеканалів, які несли загрозу національній безпеці України, оскільки вони не є ЗМІ чи звичайним мовником, а частиною пропагандистської війни Росії проти України”, - написав Ткаченко.

Як повідомляв ІМІ, 2 лютого Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, яке передбачає запровадження на п'ять років санкцій проти народного депутата Тараса Козака та юридичних осіб, що володіють ліцензіями телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK.

2 лютого телеканали “112 Україна”, ZIK і NewsOne заявили, що розцінюють рішення про санкції як політичну розправу та боротимуться за право бути в ефірі.

Міністерство культури та інформаційної політики надішле до компанії YouTube прохання закрити сторінки телеканалів NewsOne, ZIK та “112 Україна”, повідомив 2 лютого міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

У квітні міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що Україна вже двічі офіційно зверталася до YouTube із проханням заблокувати сторінки телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK, щодо яких були застосовані санкції. Але реакції не було.

Liked the article?
Help us be even more cool!