ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Влада Індонезії заборонила трьом журналістам працювати в одній із провінцій через фото в Twitter

05.02.2018, 15:34
Фото - M Agung Rajasa/ via REUTERS

Влада Індонезії заборонила редакторці британської корпорації BBC в Індонезії Ребецці Хеншке та ще двом її колегам працювати в провінції Папуа через публікацію фотографії харчів для дітей. Про це повідомляє Media Sapiens з посиланням на Reuters.

Ребекка Хеншке (громадянка Австралії) опублікувала в своєму особистому акаунті в Twitter кілька фотографій, якими розкритикувала поставки продовольчої допомоги для індонезійських дітей, які страждають на недоїдання. Вона повідомила, що це локшина швидкого приготування, солодкі газовані напої і печиво.

Національна армія Індонезії, що бере участь у місії з охорони здоров'я в регіоні Асматі в провінції Папуа, повідомила, що заяви журналістки не відповідають дійсності.

“На фотографії були не пожертвування чи допомога, а товари торговців, які опинилися в тому ж місці випадково”, – заявив представник відомства Колонел Мухамад Аїді та додав, що ще два твіти журналістки також є неправдивими.

Через деякий час редакторка ВВС видалила пост у Twitter зазначивши, що інші джерела стверджують, що їжа на фото – це не гуманітарна допомога дітям.

Ребекка Хеншке попросила дозволити їй висвітлювати ситуацію в Папуа, але її та ще двох колег з ВВС Двікі та Аффана супроводили за межі провінції й заборонили займатися там журналістською діяльністю. У ВВС підтвердили, що всі троє медійників повернулися до столиці Індонезії м. Джакарти, а також наголосили, що їхні співробітники працювали в Папуа законно, з акредитацією.

Як повідомляє Jakarta Post, представник Генерального директорату з питань імміграції Агунг Саммурно заявив, що твіти Хеншке були образливими не лише для уряду Індонезії, а й для її населення та журналістики як професії.

За медійників заступився Союз незалежних журналістів (The Alliance of Independent Journalists, AJI), який розкритикував дії уряду Індонезії. “Ми засуджуємо видворення журналістів ВВС. Інцидент показує, що уряд боїться репортажів іноземних медіа про умови в Папуа”, – заявив керівник організації Абдул Манан.

За його словами, цей інцидент свідчить про те, що влада країни не виконує обіцянку президента Індонезії Джоко Відодо відкрити Папуа для іноземних ЗМІ.

Індонезія розгорнула додаткову операцію армії для допомоги мешканцям Асматі, де щонайменше 61 немовля померло від недоїдання та кору.

Liked the article?
Help us be even more cool!