ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Військова Анастасія Блищик зніме фільм про загиблого на фронті журналіста Олександра Махова

Колишня журналістка, а нині військовослужбовиця ЗСУ Анастасія Блищик зніматиме документальний фільм про свого нареченого – воєнкора та військового Олександра Махова, який загинув на фронті 4 травня 2022 року в селі Довгеньке Харківської області.

Про це Анастасія повідомила на Facebook-сторінці.

Вона зазначила, що 22 березня 2022 року він написав їй:

"Хочу документалку, я вже все придумав. Називатиметься "Позивний "Журналіст". 

Вона зазначила, що ідея створення такого фільму була підтримана на конкурсі PITCHUA+ за темою "Історії української сили".

Олександр Махов був військовослужбовцем 95 ОДШБ ЗСУ. Він загинув 4 травня під час бойових дій під Ізюмом на Харківщині. Йому було 36 років. У цивільному житті Олександр працював на каналах "Дом", "Україна" та "Україна 24".

За місяць до своєї смерті він записав відео для Анастасії Блищик, запропонувавши руку, серце і кільце від гранати замість обручки.

23 червня під час відкриття фотовиставки про журналістів на війні The War Is Not Over Yet ("Війна ще не закінчилася") журналістка, кореспондентка телеканалу "Україна 24" Анастасія Блищик розповіла про Олександра Махова.

Посмертно його нагороджено орденом "За мужність" III ступеня. 

У грудні 2022 року в Ізюмі вулицю Островського перейменували на честь загиблого журналіста та військового Олександра Махова.

Liked the article?
Help us be even more cool!