ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

В Україні сексистські скандали нічим не закінчуються – експертка ІМІ

25.06.2020, 11:04
Фото – 24 канал
Фото – 24 канал

Медіаекспертка Інституту масової інформації Ірина Земляна вважає, що в Україні сексистські скандали нічим не закінчуються. А люди, які говорять про це, можуть стикатися з “хейтом”. Про це вона сказала "Буквам".

Вона заявила, що розчарована риторикою народної депутатки Ірини Аллахвердієвої у відповідь на “вибачення Корнієнка та Арахамії”.

“Вона повинна була сказати, що такі висловлювання на адресу будь-якої людини будь-якої статі є неприпустимими не тільки з вуст політиків, а й будь-кого. І перше, що народна депутатка мала зробити, – засудити ці слова”, – сказала експертка.

Ірина Земляна зазначила, що вона з колегою дуже часто стикається з “хейтом” у  соцмережах, коли вони коментують сексистські висловлювання політиків.

Щодо самих Олександра Корнієнка і Давида Арахамії, то “вони повинні були щиро перепросити”.

“Найбільші чини нашої держави показують поганий приклад. Це і Янукович, і Порошенко, і ось зараз Зеленський. Зеленський також дозволяє собі сексистські висловлювання. Згадаймо про “жінок як бренд”. Він також дозволяв собі сексистські висловлювання і щодо Михайла Ткача: називав його “хлопчиком”. Люди повинні пам’ятати, що сексизм буває не лише  проти жінок, але і чоловіків. Другий момент – це те, що немає якогось морального кодексу для депутатів і депутаток. Немає внутрішнього партійного кодексу недискримінації, які є в багатьох розвинених країнах, організаціях. У нас ніхто цим не займається”, – зазначила Ірина Земляна.

За її словами, в Україні такі сексистські скандали нічим не закінчуються.

Нагадаємо, голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко та голова фракції президентської партії у Верховній Раді Давид Арахамія під час візиту до Миколаєва обговорювали зовнішність нардепки Ірини Аллахвердієвої.  Цю розмову було записано  на мікрофони журналістів, що стояли поруч.

Думаючи, що камери вимкнено й звук не пишеться, Корнієнко заявив, що їхня колега Ірина Аллахвердієева – “баба робоча, як корабельна сосна”, і “взагалі красуня”.

Наприкінці він підсумував: “Ну ти до Президента її заведеш, ти побачиш. Він підстрибне, викурить усі айкоси. Скаже: “Баба, так, баба, так”.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!