ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В окупованому Криму судитимуть блогера через коментар у соцмережі

11.04.2023, 12:27
Фото – фейсбук Ролана Османова
Фото – фейсбук Ролана Османова

В окупованому Криму судитимуть блогера, громадянського журналіста Ролана Османова через коментар у соцмережі про те, що "жоден цар не вартий того, щоб за нього вмирати чи вбивати".

Про це Османов повідомив у відеозверненні на своїй фб-сторінці.

Він зазначив, що був в окупаційному Київському районному суді Сімферополя. Там він ознайомився з матеріалами справи щодо нього.

"Сама справа абсурдна. Вона порушена через те, що я на своїй фб-сторінці сказав, що жоден цар не вартий того, щоб за нього вбивати чи вмирати й недовго цьому всьому залишилось. Не знаю, з яким обличчям цю справу абсурдну розглядатиме суддя", – сказав блогер.

Суд призначено на 12 квітня на 9.30 за статтею 20.1 КпАП РФ ("поширення в інформаційно-телекомунікаційних мережах, зокрема в мережі Інтернет, інформації, що виражається в непристойній формі, яка ображає людську гідність та суспільну моральність, явну неповагу до суспільства, держави, офіційних державних символів Російської Федерації, Конституції Російської Федерації чи органів, що здійснюють державну владу в Російській Федерації, за винятком випадків, передбачених статтею 20.3.1 цього кодексу, якщо ці дії не містять кримінального діяння").

Нагадаємо, 15 березня 2023 року в Ролана Османова відбулись обшуки. Того дня його відвозили до будівлі ФСБ, де в нього взяли пояснення щодо причетності чи непричетності до підриву залізниці в Бахчисараї. Він пройшов поліграф, а потім його відвезли до "Центру протидії екстремізму". Там на нього склали протокол щодо публічних висловлювань про зневагу до влади Російської Федерації. Фраза, яка стала причиною для складання протоколу, взята силовиками з його посту і звучала так: "Жоден цар не вартий, щоб за нього помирати або вбивати. Царі йдуть, а ми – залишаємося".

Liked the article?
Help us be even more cool!