ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Китаї запустили понад 70 великих мовних моделей ШІ

У Китаї запустили понад 70 великих мовних моделей штучного інтелекту з більш ніж мільярдом параметрів, повідомив гендиректор компанії Baidu Робін Лі на з’їзді представників галузі в Пекіні, повідомляє Reuters.

Минулого тижня Baidu отримала від регулятора згоду для виходу на масовий ринок і приєдналася до решти китайських компаній, які запустили власні ШІ-чатботи. Серед них – компанія з розпізнавання облич SenseTime і стартапи Baichuan Intelligent Technology, Zhipu AI й MiniMax. 

За словами Лі, остання версія чатбота Baidu – Ерні 3.5 – обробляє запити вдвічі швидше, ніж попередня, і є на 50% ефективнішою. Лі також заявив, що Baidu запустить нову версію найближчим часом.

Нагадаємо, Міжнародна організація праці, яка підпорядковується ООН, вважає, що генеративний штучний інтелект радше розширить робочі обов'язки людей унаслідок автоматизації деяких процесів, аніж знищить робочі місця та перебере на себе всю роботу.

Як повідомляв ІМІ, у липні Рада Безпеки ООН провела перше засідання щодо небезпек штучного інтелекту. 

30 травня 2023 року провідні лідери в галузі штучного інтелекту, зокрема гендиректор OpenAI Сем Алтман, разом з експертами й професорами порушили питання “загрози вимирання людства через ШІ”, закликавши законотворців розглядати її на рівні з ризиками від пандемій і ядерної війни.

У березні бізнесмени Ілон Маск, Стів Возняк і група інших експертів зі штучного інтелекту та очільників індустрії опублікували відкритого листа із закликом до піврічної паузи в розробленні систем, потужніших за GPT-4, нещодавно запущений OpenAI. Автори листа посилаються на потенційні ризики таких розробок для суспільства й людства.

Liked the article?
Help us be even more cool!