ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Угорщина пообіцяла внести зміни до підручника з пропагандою про війну в Україні

27.10.2022, 10:00
Фото – ілюстрація з угорського підручника географії для 8 класу
Фото – ілюстрація з угорського підручника географії для 8 класу

Уряд Угорщини пообіцяв виправити ситуацію з провокативним змістом онлайн-підручника з географії для восьмикласників, у якому російську агресію проти України трактують як громадянський конфлікт, що роздмухують Росія, ЄС і США, пише "Українська правда" з посиланням на InfoPost.

Держсекретаріат освіти випустив доручення, за яким сторінку з інформацією, що спричинила хвилю обурення, з онлайн-підручника мають вилучити.

Як зазначила голова Української асоціації "Єдність" Вікторія Петровська, державний секретаріат ще не звертався до них із проєктом нової редакції тексту.

"З розмови з представниками урядового кабінету освіти, нам видається, що до цієї частини підручника восьмикласники дійдуть у лютому-березні", – зазначила вона.

За інформацією Infopost, скандальну редакцію підручника затверджено ще у 2018 році, тобто вже після початку російської агресії 2014, але ще до вторгнення 24 лютого 2022 року.

Як повідомляв ІМІ, в Угорщині державний центр розробив підручник географії для 8 класу, переповнений антиукраїнською пропагандою та брехливими фактами, здатний “запрограмувати” школярів на вороже ставлення до України.

Допис супроводжується малюнком, на якому Україну розривають російський ведмідь та чоловіки в символіці США і Євросоюзу. Школярів водночас запитують: "Кому (з них) має належати Україна?"

Liked the article?
Help us be even more cool!