ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Верховній Раді завтра відбудуться слухання з безпеки журналістів

05.11.2019, 11:10
Фото - sud.ua
Фото - sud.ua

6 листопада о 12 годині у Верховній Раді розпочнуться слухання на тему: “Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення”. 

Слухання розпочнуться в залі засідань парламенту, повідомляється на сайті Комітету з питань свободи слова.

Формат парламентських слухань передбачає можливість поставити запитання доповідачам: заступнику міністра внутрішніх справ України Антону Геращенку, голові Національної поліції України Ігорю Клименку, тимчасово виконуючому обов’язки начальника Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України Олександру Мотузянику, представнику Генеральної прокуратури України.

Запитання можна надіслати до секретаріату Комітету з питань свободи слова для їх узагальнення до 17.00 5 листопада на електронну адресу hrytsenko-i@rada.gov.ua.

Як повідомляв ІМІ, 18 вересня Верховна Рада ухвалила рішення провести 6 листопада парламентські слухання “Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення”.

30 жовтня Комітет з питань свободи слова схвалив список доповідачів і порядок проведення парламентських слухань про безпеку журналістів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!