ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Thomson Foundation заявили, що знімають кандидатуру співробітниці "Страна.ua" з премії для молодих журналістів

29.09.2022, 09:52
Фото – youth-time.eu
Фото – youth-time.eu

Медіаорганізація Thomson Foundation повідомила, що знімає кандидатуру співробітниці "Страна.ua" Анастасії Товт із Премії для молодих журналістів після того, як дізналася, що видання заборонене в Україні та звинувачується в поширенні російської дезінформації.

Як повідомляв ІМІ, журналістка hromadske Олеся Біда та співробітниця "Страна.ua" Анастасія Товт потрапили до шортлисту Премії для молодих журналістів від Thomson Foundation. Щорічна премія відзначає роботи журналістів із країн, що мають рівень ВВП на душу населення менш ніж 20 тисяч доларів.

У редакції hromadske повідомили, що після того, як дізналися про те, що в списку номінантів на премію для молодих журналістів від Thomson Foundation також опинилася співробітниця видання "Страна.ua" Анастасія Товт, звернулися до організаторів щодо вилучення Товт зі списку номінантів: в іншому разі hromadske відмовляється від подальшої участі в конкурсі.

Президент Володимир Зеленський 16 лютого розширив санкції, зокрема, проти головного редактора видання "Страна" Ігоря Гужви. І вони поширилися на його сайти. Отже, під санкції потрапили сайти strana.ua, strana.news, strana.one, strana.digital, strana.today та "інші вебресурси, які забезпечують доступ до порталу "Cтрана.ua", а також сторінки видання у фейсбуці, вконтакті, однокласниках.

У березні видання "Страна.ua" звинуватили в коригуванні вогню росіян, оскільки у своєму телеграмі воно публікує точні адреси влучання російських снарядів.

"Заклики не вказувати конкретні адреси потраплянь снарядів та ракет ворога не допомагають. Починаючи від нардепів, що поспішають назвати адресу ураженого будинку, і закінчуючи каналами, що заради "ексклюзивчику" маму рідну продадуть... Один з українських телеграм-каналів навіть вказав ворогу військовий об'єкт на мапі біля враженого будинку. Спробуйте ще, росіянці, ви на 1 км помилились! Ось герої, що працюють корегувальниками вогню: https://t.me/stranaua. Пост із мапою редагували, лишили "лише" адресу того, куди треба поцілити", – повідомила Верховна Рада у фейсбуці.

Liked the article?
Help us be even more cool!