ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Сенцова проблеми з печінкою, нирками, серцем та шлунком - адвокат

09.10.2018, 11:50
Фото - ФСВП Росії

Адвокат Дмитро Дінзе українського режисера Олега Сенцова заявив, що у його підзахисного розвинулися проблеми з печінкою, нирками, серцем, кишківником і шлунком і поки що незрозуміло, вийде він із голодування чи ні. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Дінзе.

“Що стосується процесу виходу з голодування, я дізнаюся, тільки коли до нього приїду, коли він скаже мені приїхати до нього. Що стосується стану його здоров'я, то у нього погані показники щодо печінки, нирок, серця (серцева недостатність), кишківника і шлунку”, – зазначив адвокат.

За його словами, має минути час – тиждень або кілька тижнів, –  і тоді буде зрозуміло, що у Сенцова зі здоров'ям далі буде.

“Я думаю, шанси десь 50 на 50 вийде він із голодування чи не вийде. Поки що незрозуміло”, – сказав він.

Дінзе зазначив, що Сенцов за час голодування втратив у вазі близько 20 кілограмів. Водночас адвокат повідомив, що у Сенцова “нормальний настрій”, він працює над фільмом і в межах цієї роботи контактує зі своїм продюсером та іншими людьми зі знімальної групи.

Як повідомляв ІМІ, український режисер Олег Сенцов написав листа, в якому зазначив, що припинить голодування 6 жовтня. Він назвав це “вимушеним заходом через загрозу насильницького годування” і попросив пробачення у тих, “кого підвів”.

Про припинення голодування Сенцовим повідомив 5 жовтня заступник директора Федеральної служби виконання покарань Валерій Максименко.

5 жовтня голова Ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов повідомив, що Сенцов написав заяву про припинення голодування в присутності адвокатів.

14 травня засуджений у Росії український режисер, кримчанин Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв’язнів. Сенцов має намір продовжувати голодування до своєї смерті або до звільнення 64 політв’язнів.

7 вересня адвокат режисера Дмитро Дінзе відвідав Олега Сенцова і повідомив, що українцю важко вставати з ліжка і його здоров’ю завдано незворотної шкоди.

10 вересня сестра Сенцова Наталія Каплан повідомила, що Олег написав заповіт на свою творчість у разі смерті.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!