ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Киви не забирали ступінь кандидата наук, бо ніколи й не присуджували, – МОН

24.11.2021, 11:23
Фото: фейсбук Данила Мокрика
Фото: фейсбук Данила Мокрика

У Міністерстві освіти і науки України повідомили на запит Радіо Свобода, що не позбавляли народного депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Іллю Киву ступеня кандидата наук, тому що ніколи не присуджували його.

"Станом на 23.11.2021 року Киві Іллі Володимировичу не присуджено науковий ступінь кандидата наук з державного управління", – ідеться у відповіді на запит.

Раніше цього місяця Кива стверджував, що його позбавили наукового ступеня і називав це формальним приводом для дискредитації.

У червні 2021 року Міністерство освіти і науки повідомило, що здійснює перевірку матеріалів щодо надання народному депутату від "Опозиційної платформи – За життя" Іллі Киві ступеня кандидата наук.

26 квітня 2021 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України Ілля Кива захистив дисертацію на тему "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)". 13 членів комісії проголосували одноголосно за. Водночас журналісти заявляли про перешкоджання їхній роботі під час захисту.

Так, 26 квітня невідомі чоловіки не пустили частину журналістів на захист кандидатської дисертації народного депутата Іллі Киви в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості. Зокрема, не пустили журналіста проєкту Bihus.info Данила Мокрика, журналістів 24 каналу, “Української правди” та 5 каналу. Аргументували відмову відсутністю в списку акредитації. Водночас на захід потрапили “112 Україна”, NewsOne, ZIK, “Перший незалежний”.

Крім того, секретаріат уповноваженого Верховної Ради з прав людини відкрив провадження щодо ненадання Інститутом підготовки кадрів Державної служби зайнятості журналісту Bihus.info Данилу Мокрику запису засідання із захисту дисертації Іллі Киви. 

 

Liked the article?
Help us be even more cool!