ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Франції припинив діяльність російський пропагандистський канал RT France

23.01.2023, 10:04
Фото – Getty Images / ВВС
Фото – Getty Images / ВВС

У Франції припинив діяльність російський пропагандистський телеканал RT France через блокування його банківських рахунків. 

Про це повідомив французький канал BFMTV з посилання на заяву шеф-редакторки RT Ксенії Федорової, інформує “Європейська правда”.

“Після п’яти років зусиль влада домоглася свого – закриття RT France. [...] Головне управління казначейства вирішило заморозити банківські рахунки RT France, що унеможливлює продовження нашої роботи”, – заявила Федорова. 

Мовлення телеканалу в ЄС було заборонене ще з початку повномасштабної війни Росії проти України поруч з іншими підконтрольними Кремлю інформаційними ресурсами, проте RT France продовжував виробляти контент у своєму паризькому офісі й транслювати його на країни, де канал не забороняли, як, наприклад, франкомовні країни Африки. 

Як повідомляв ІМІ, 19 січня Франція заморозила кошти кремлівського пропагандистського каналу RT France.

2 березня 2022 року ЄС терміново зупинив мовлення російських державних ЗМІ Sputnik і RT / Russia Today на території Євросоюзу у відповідь “на неспровоковану та невиправдану військову агресію Росії проти України”.

Liked the article?
Help us be even more cool!