У Черкасах презентували фотовиставку "Незламні" про військових з ампутаціями
![У Черкасах презентували фотовиставку "Незламні" про військових з ампутаціями Фото Ірини Жили](https://imi.org.ua/upload/news/2023/12/21/6584552488070-2023-12-21-17-06-43_700x350.jpg?v=1703171922)
У Черкасах видання “18000” спільно з фотографом Ігорем Єфімовим презентувало фотовиставку “Незламні”. На ній представлено 19 світлин черкаських військовослужбовців, які втратили кінцівки на війні.
Про це повідомляє представниця ІМІ в Черкаській області.
Фотовиставку відкрили 19 грудня в Черкаському обласному художньому музеї. Відвідати її можна до 31 грудня.
Окрім фотографій, у межах медіапроєкту “Незламні” редакція також створила серію публікацій і відеокепшенів. У них автори розповідають історії бійців, їхню мотивацію піти на війну, а також реабілітацію після отриманих травм. Ще одна грань проєкту – просигналізувати про проблеми в міському просторі, через які військовим з ампутаціями нині складно пересуватися містом.
![](/upload/media/2023/12/21/65845523c1a91-2023-12-21-17-06-17.jpg)
![](/upload/media/2023/12/21/6584552a380b0-kat-6781.jpeg)
![](/upload/media/2023/12/21/65845525c391d-kat-7044.jpeg)
![](/upload/media/2023/12/21/658455243ee64-photo-2023-12-21-17-05-45.jpeg)
Фото Ірини Жили, Катерини Михальчук
“Ми вдячні бійцям, які взяли участь у цьому проєкті, тому що не так просто було оголити свої фізичні та душевні шрами, – зазначає ідейниця проєкту, журналістка 18000 Ірина Малюкова. – Я б дуже хотіла, щоб ветеранів бачили не тільки на світлинах під час виставок, на змаганнях чи перед виборами, коли треба сформувати красиві списки. Щоб про них думали щодня, коли крокують тротуарами з високим бордюром, заходять у кафе з вузькими дверима чи маленькими столиками, коли підіймаються сходами, бо не працює ліфт тощо”.
За словами фотографа Ігоря Єфімова, світлини, створені в межах проєкту, відібрано до українсько-шведського проєкту “Військовий архів”.
“Коли журналісти 18000 запропонували мені долучитися до цього проєкту, я погодився, тому що моя мова – фотографія, а їхня – слово. Сподіваюся, що мої світлини підсилили їхні важливі тексти. Я дуже раджу їх прочитати”, – зазначає Ігор Єфімов.
![](/upload/media/2023/12/21/6584552795190-kat-6791.jpeg)
![](/upload/media/2023/12/21/6584552573707-2023-12-21-17-06-49.jpg)
![](/upload/media/2023/12/21/65845524d0714-2023-12-21-17-06-12.jpg)
Фото Ірини Жили, Катерини Михальчук
Help us be even more cool!