ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Білорусі заарештували ще одного журналіста

23.09.2020, 10:38
Фото – БАЖ
Фото – БАЖ

22 вересня в місті Пінськ (Білорусь) суд заарештував на 10 діб журналіста, члена Білоруської асоціації журналістів Андрія Якимуша за нібито участь у несанкціонованій акції 13 вересня. 

Про це повідомляється на сайті Білоруської асоціації журналістів (БАЖ).

Як повідомляє БАЖ, журналіст 13 вересня знімав на камеру захід “Марш жіночої солідарності” в центрі міста.

У суді Андрій заявив, що не брав участі у вуличній акції, та не погодився зі звинуваченням.

Заслухавши свідчення очевидця, співробітника міліції, суд визнав Андрія Якимуша винним за статтею 23.34 КпАП (“Порушення порядку організації або проведення масових заходів”) і засудив його до 10 діб адмінарешту. Його взяли під варту в залі суду.

Як повідомляв ІМІ, 16 вересня Фрунзенський районний суд Мінська заарештував фотокореспондента Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода та порталу TUT.BY Володимира Грідіна на 11 діб за участь у несанкціонованій акції.

Такий самий термін арешту за аналогічним звинуваченням отримав ще один фотокореспондент – Олександр Васюкович.

13 вересня в Мінську відбулася чергова багатотисячна акція – Марш героїв – проти офіційних підсумків президентських виборів, на яких главою держави переобрано на шостий термін Олександра Лукашенка. Учасники протестів називають оголошені ЦВК результати голосування сфальсифікованими.

17 вересня незалежні ЗМІ Білорусі вийшли без фотографій на знак солідарності з арештованими фотокореспондентами Олександром Васюковичем та Володимиром Грідіним.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!