ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter планує виконати вимоги Маска щодо даних про соцмережу – ЗМІ

09.06.2022, 13:05
Фото – Reuters
Фото – Reuters

Правління Twitter планує задовольнити вимоги Ілона Маска і запропонувати йому доступ до потоку даних, що охоплює понад 500 млн публікацій щодня.

Про це пише The Washington Post із посиланням на джерело, яке говорило на умовах анонімності, повідомляє “Економічна правда”.

“Цей крок спрямований на припинення протистояння з мільярдером, який погрожував вийти з угоди на 44 млрд доларів щодо купівлі Twitter, якщо компанія не надасть доступу до даних, які, за його словами, необхідні для оцінювання кількості фейкових користувачів на платформі. Інформацію можуть надати вже цього тижня”, – пише WP із посиланням на співрозмовника.

Маск 6 червня пригрозив вийти з угоди, якщо компанія не надасть йому доступу до даних, які дозволять оцінити частку підроблених та реальних користувачів сервісу.

Близько двох десятків компаній платять соцмережі за доступ до бази даних, яка містить запис твітів у режимі реального часу, число пристроїв і облікових записів, з яких проводяться публікації на платформі, додає газета.

Юридична команда Маска заявила, що дані необхідні, щоб оцінити кількість спаму та активності спам-ботів у соцмережі, ця оцінка може вплинути на дохід компанії від реклами.

Як зазначає WP, угода між Twitter та Маском не передбачала поглибленого вивчення фінансового стану та механізмів роботи соцмережі. Вона, за даними газети, передбачає, що мільярдер зобов'язаний завершити угоду, якщо не зможе продемонструвати, що компанія ввела його в оману або сталась інша подія, яка змінила вартість угоди.

Компанія у відповідь на лист юристів Маска заявила, що “Twitter продовжуватиме спільно ділитися інформацією з Маском, щоб завершити угоду відповідно до умов угоди про злиття”.

“Ми вважаємо, що ця угода відповідає інтересам усіх акціонерів. Ми маємо намір закрити угоду та забезпечити дотримання угоди про злиття за погодженою ціною та умовами”, – йдеться в заяві Twitter.

Раніше Ілон Маск заявив, що Twitter порушує їхню угоду про злиття, адже не виконує його вимоги щодо розкриття інформації про фейкові акаунти, але просто розірвати угоду може не вдатися.

Як повідомляв ІМІ, засновник компаній SpaceX й Tesla Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі соціальної мережі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.

Раніше Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.

Liked the article?
Help us be even more cool!