Телемарафон виконує дуже важливу роботу. Проблема лише в тому, що ми не знаємо, яка це важлива робота, – Золотухін

Єдиний телемарафон виконує дуже важливу роботу. Проблема тільки в тому, що ми не знаємо, яка це важлива робота.
Таку думку в інтерв'ю ІМІ висловив виконавчий директор Інституту постінформаційного суспільства Дмитро Золотухін.
"Треба розуміти, яку мету ми ним досягаємо. Я вважаю, що Верховний головнокомандувач і його підлеглі в період воєнного стану мають абсолютне право на монополізацію інформаційного простору, тому що це також є зброєю. Єдиний телемарафон виконує дуже важливу роботу. Проблема тільки в тому, що ми не знаємо, яка це важлива робота. Я розумію, що його роль дуже важлива, а яка це роль – пояснити не можу, бо вона навіть не декларується. Поки ми не розуміємо, яка стратегія донесення інформації, я не можу сказати, чи він потрібен, чи він не потрібен", – сказав Золотухін.
Як повідомляв ІМІ, у вересні 2022 року посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен повідомила, що Євросоюз непублічно закликав Київ відходити від формату "єдиного марафону" на телебаченні й давати глядачам вибір.
Своєю чергою міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що поточний формат телемарафону є адекватним з огляду на повномасштабну агресію Росії.
У січні 2023 року в інтерв'ю німецькій телекомпанії ARD президент України Володимир Зеленський назвав телемарафон "зброєю України проти Росії".
"Телемарафон – це зброя. Воно показало, як воно працює. Це є об'єднане інформаційне поле. Воно працює за Україну та проти Росії", – сказав він.
Help us be even more cool!