ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Телекомпанія "Прилуки" заявила в поліцію про перешкоджання та тиск з боку невідомих

12.09.2020, 10:28
Фото – скриншот з відео "Новий Чернігів"
Фото – скриншот з відео "Новий Чернігів"

Комунальна телекомпанія “Прилуки” з Чернігівської області заявила про перешкоджання законній професійній діяльності й тиск із боку сторонніх осіб.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу “Новий Чернігів”, повідомляє “Детектор медіа”.

Інцидент розпочався в Прилуцькому міськрайонному суді, де розглядалася справа за позовом міської голови Прилук Ольги Попенко проти громадської організації “Прилуцький козацький полк” про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування інформації.

Як повідомляє авторка сюжету, голова громадської організації вимагав від журналістки телекомпанії “Прилуки” пояснень щодо причини її візиту на засідання та з’ясовував замовника матеріалу. А після засідання декілька чоловіків прийшли на телекомпанію “Прилуки” й далі вимагали пояснень від журналістки.

Телекомпанія “Прилуки” є комунальним підприємством Прилуцької міської ради, а голова міської ради є стороною судової справи. У сюжеті голова Прилуцького козацького полку в коридорі суду каже журналістці “Прилук”, що він на неї не тисне.

Коли в офіс телекомпанії прийшли сторонні люди, очільниця “Прилук” Ірина Павлютіна викликала поліцію. У сюжеті поліцейський каже чоловікам, щоб вони писали до телекомпанії офіційний запит, якщо хочуть отримати якісь пояснення.

Ірина Павлютіна повідомила, що звернулась із заявами до правоохоронних органів, Прилуцької міської ради та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. А завідувач неврологічного відділення прилуцької лікарні сказав, що журналістку, яка була присутня на судовому засіданні, шпиталізували з “гіпертонічним кризом та вираженим невротичним синдромом”.

Речниця Національної поліції у Чернігівській області Юлії Ковтун повідомила телеканалу “Новий Чернігів”, що відкрито кримінальне провадження за фактом перешкоджання журналістській діяльності.

Нагадаємо, у Прилуцького козацького полку є конфлікт і судовий процес із міською головою Прилук, а також конфлікт із Прилуцькою міською організацією ветеранів, яку полк звинувачує в підтримці міської влади. Заснована міською радою комунальна телекомпанія “Прилуки” висвітлює ці конфлікти. Один із сюжетів про конфлікт між Прилуцьким козацьким полком та Прилуцькою міською організацією ветеранів розглядала Незалежна медійна рада, яка дійшла висновку, що сюжет був незбалансованим, неповним, необ'єктивним та упередженим щодо Прилуцького козацького полку.

Liked the article?
Help us be even more cool!