ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Суд у Вільнюсі не прийняв скаргу Кіркорова на заборону в’їзду до Литви

22.02.2021, 16:03

Вільнюський окружний адміністративний суд поки не розглядатиме скаргу громадянина Росії і Болгарії, виконавця Філіпа Кіркорова у зв'язку із забороною на його в'їзд до Литви, повідомляє Delfi.

Суд 15 лютого отримав прохання адвоката Кіркорова скасувати це рішення. 19 лютого суд вирішив не приймати цієї скарги як невмотивованої, а також з тієї причини, що ще не закінчився термін, за час якого Департамент із питань міграції повинен надати свою відповідь у зв'язку з ухваленим рішенням.

Адвокат співака Лінас Макавяцкас сказав BNS, що йому поки не вдалось отримати рішення самого міграційного департаменту про занесення Кіркорова до списку іноземців, яким заборонено в'їзд до Литви, тому скарга наразі без мотивів. 

Згідно з чинним законом, разом зі скаргою позивач повинен надати й документ, який він оскаржить. 

“У цьому випадку в позивача такого документа немає. Крім того, позивач не може конкретизувати питання скарги та вказати фактичні її обставини”, – зазначив суд, додавши, що, коли в позивача будуть усі документи, він може подати скаргу повторно. 

Як повідомляв ІМІ, 19 січня Литва на п'ять років заборонила в'їзд російському артисту Філіпу Кіркорову. Його занесли до списку небажаних осіб через публічне виправдання окупації Росією Криму.

Раніше Міністерство закордонних справ Литви подало до Департаменту міграції при МВС країни звернення з проханням про занесення російського артиста Філіпа Кіркорова до національного списку іноземців, яким заборонено в'їзд до Литовської Республіки через незаконні візити до Криму.

У заяві, яку підписав міністр закордонних справ Габріелюс Ландсбергіс, йдеться, що відомий виконавець “свідомо заперечував територіальну цілісність і суверенітет України під час своїх неодноразових візитів на незаконно анексований півострів Крим і в такий спосіб побічно виправдовував агресивні дії Російської Федерації”.

Liked the article?
Help us be even more cool!