ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд у Москві оштрафував "Новую газету" через відеозвернення про війну в Україні

07.07.2022, 10:49
Фото – acc.cv.ua
Фото – acc.cv.ua

Симоновський районний суд Москви оштрафував видання “Новая газета” через відеозвернення головного редактора видання Дмитра Муратова про війну в Україні, повідомляє “Медуза”.

Ролик був опублікований на сайті “Новой газети”, а потім видалений на вимогу Роскомнагляду.

“Ми сьогодні рано всі зібралися в редакції. У нас горе. Наша країна за наказом президента путіна розпочала війну з Україною. І нема кому зупинити війну. Тому разом з горем ми відчуваємо сором... Тільки антивоєнний рух росіян, на мою думку, може врятувати життя на цій планеті”, – сказав Муратов у відео.

Суд призначив штраф за частиною 9 статті 13.15 КпАП рф (поширення свідомо недостовірної суспільно значущої інформації під виглядом достовірної).

Як повідомляв ІМІ, 28 березня 2022 року “Нова газета” повідомила про зупинення своєї роботи на сайті, у соцмережах та на папері “до закінчення “спеціальної операції на території України”. Рішення було ухвалене після другого попередження від Роскомнагляду щодо нібито відсутності маркування “іноземного агента”. 

Журналісти видання, що залишили росію, 7 квітня повідомили про запуск нового ЗМІ – “Нова газета. Європа”. Його головним редактором став Кирило Мартинов.

20 червня Дмитро Муратов продав на аукціоні свою нобелівську премію миру, яку він отримав минулого року, за 103,5 мільйона доларів. Усі отримані кошти він обіцяв передати на підтримку гуманітарної місії ЮНІСЕФ з надання допомоги українським дітям-біженцям та їхнім сім'ям.

Liked the article?
Help us be even more cool!