ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Суд продовжить розгляд справи за позовом Аласанії до НСТУ 19 червня

12.06.2019, 13:45

11 червня Шевченківський районний суд міста Києва продовжив розгляд справи за позовом Зураба Аласанії до НСТУ і членів наглядової ради НСТУ Тетяни Лебедєвої та Світлани Остапи (треті особи – члени наглядової ради В’ячеслав Козак, Олексій Панич, Вадим Міський та член правління Микола Чернотицький). Суд продовжить розглядати справу 19 червня, повідомляє “Суспільне. Детектор медіа”.

Суд заслухав відповіді на запитання адвоката позивача відповідача Тетяни Лебедєвої (письмові), третіх осіб В’ячеслава Козака та Олексія Панича (письмові), Вадима Міського (усно).

На суді були присутні адвокати позивача Зураба Аласанії та відповідача Тетяни Лебедєвої, керівник юридичного департаменту ПАТ “НСТУ” Максим Дорофєєв, Світлана Остапа, Вадим Міський та Олексій Панич (члени наглядової ради), Інна Гребенюк (членкиня правління), а також знімальна група “Ери-медіа” програми “Доброго ранку, країно!”.

Попередні два засідання відбулися 12 і 19 квітня.

Як повідомляв ІМІ, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про усунення з посади голови правління Суспільного мовлення Зураба Аласанії.

31 січня голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що йому невідомі причини розірвання з ним контракту і не виключає, що оскаржить у суді рішення наглядової ради НСТУ щодо його звільнення.

12 лютого член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Євген Глібовицький повідомив, що подав до суду на рішення Наглядової ради від 31 січня про дострокове розірвання контракту з головою правління Суспільного Зураба Аласанії.

12 лютого Наглядова рада НСТУ ухвалила рішення, яким встановила дату розірвання контракту 6 травня 2019 року.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія подав позов про скасування рішень Наглядової ради НСТУ щодо дострокового припинення його трудового контракту.

10 травня Господарський суд міста Києва залишив без розгляду позов члена наглядової ради НСТУ Євгена Глібовицького щодо дострокового розірвання контракту з головою правління Суспільного Зурабом Аласанією.

19 квітня Шевченківський районний суд міста Києва переніс на 11 червня засідання про скасування рішення наглядової ради НСТУ від 31 січня щодо дострокового припинення контракту з головою правління Суспільного Зурабом Аласанією.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!