ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

"СтопКор" вважає недостовірною інформацію пресслужби одеського суду

02.07.2019, 16:52
Фото – detector.media

Редакція проєкту “Стоп Корупції” вважає інформацію пресслужби Київського районного суду міста Одеси недостовірною і такою, що принижує ділову репутацію проєкту. Відповідне звернення редакція надіслала ІМІ.

Зокрема, редакція звертає увагу, що відомості пресслужби суду, що “СтопКор” “систематично поширює недостовірну інформацію” стосовно пана Чванкіна і членів його родини, та про існування рішення Овідіопольського райсуду Одеської області від 14.12.2018, де така поширена проєктом “СтопКор” інформація визнана недостовірною, є неправдою.  

“По-перше, жодної судової тяганини між “СтопКором” та Сергієм Чванкіним не було, що нам підтверджують відкриті реєстри, зокрема і єдиний державний реєстр судових рішень. Більш того, нами були переглянуті усі судові рішення, винесені 14 грудня 2018 року Овідіопольським райсудом Одеси, та з’ясували, що суддя Сергій Чванкін дійсно виступав у ролі позивача в одній зі справ, однак позовні вимоги були скеровані до Андрія Третяка. Ця особа не має жодного відношення до проєкту “Стоп корупції” чи програми журналістських розслідувань “СтопКор”, – йдеться у зверненні. 

По-друге, зазначає редакція, проєкт не поширював “жодної недостовірної інформації про пана Чванкіна”.

“Ми висловлюємо щире та глибоке занепокоєння ситуацією з паном Чванкіним, цинічними нападами, що були скоєні в Одесі у відношенні до наших журналістів. Та у зв’язку зі складеною останнім часом ситуацією щодо переслідування ЗМІ в Україні та нанесення тілесних ушкоджень і навіть заподіяння смерті журналістам – редакція стурбована та боїться за життя і здоров’я своїх працівників”, – зазначається у зверненні.

Як повідомляв ІМІ, 27 червня в Одесі невідомі молодики погрожували знімальній групі “Стоп Корупції” та протаранили автомобіль. Журналісти проєкту пов’язують напад зі своїм розслідуванням щодо зловживання службовим становищем та декларування неправдивої інформації з боку голови Київського районного суду Одеси Сергія Чванкіна. 

Поліція кваліфікувала подію за ч. 1 ст. 345-1 (“Погроза або насильство щодо журналіста”) Кримінального кодексу України.

Пресслужба Київського районного суду Одеси заперечила інформацію журналіста Романа Бочкали про причетність голови суду Сергія Чванкіна до нападу на знімальну групу “Стоп Корупції”, заявивши, що інформаційний портал “систематично поширює недостовірну інформацію” стосовно Чванкіна та членів його родини.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!