ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

StarLight Media купила бібліотеку контенту закритих каналів Ахметова – ДМ

21.06.2023, 15:26

StarLight Media придбала бібліотеку контенту Медіа Групи Україна, пише "Детектор медіа" з посиланням на джерела.

До цієї бібліотеки входять серіали, фільми та програми каналів медіагрупи, які влітку минулого року були закриті. За інформацією джерел "Детектор медіа", сума угоди між компаніями становить 5 млн доларів.

На початку року в пресслужбі компанії Ріната Ахметова SCM зазначали, що "готові до перемовин з партнерами, які розуміють цінність активів медіагрупи". Серед них і права на контент каналів, які припинили мовлення.

"Детектор медіа" звернувся до StarLight Media та SCM з проханням підтвердити чи спростувати інформацію про продаж бібліотеки. 

12 липня 2022 року інвестиційна компанія Ріната Ахметова SCM заявила про початок процедури припинення випуску друкованих ЗМІ та анулювання всіх державних ліцензій на мовлення та на провайдера програмної послуги, які Медіа Група Україна отримала від держави. Водночас компанія зауважила, що всі активи МГУ (за винятком ліцензій) залишаються в її власності.

21 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення анулювала ліцензії національних телеканалів "Україна", "Україна24", "Донбас", "Футбол 1/2/3", НЛО, "Індиго".

Медіахолдинг Рината Ахметова "Медіа Група Україна" об'єднує канали "Україна", "Україна 24", "Футбол 1/2/3", "НЛО TV", "Індиго", мультимедійну платформу "Сьогодні", Новинну Групу Україна та інші.

У вересні 2022 року колишні співробітники медіахолдингу Рената Ахметова зареєстрували власну компанію.

Liked the article?
Help us be even more cool!