ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"С-400, С-300, "Буратіно" / "Солнцепьок": у Мінцифри нагадали, про яку техніку повідомляти в єВорог

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликав українців повідомляти у чат-бот про переміщення техніки, яку росіни використовують під час ракетних обстрілів України.

"Нищимо ворога разом – повідомляйте про ворожі С-400, С-300, "Буратіно" / "Солнцепьок" та "Іскандер" у єВорог @evorog_bot. Сили оборони щоденно захищають нашу свободу та деокуповують території. Зараз їм потрібна наша допомога. Збираємо в чатботі "єВорог" інформацію про техніку, яку росіяни використовують під час ракетних обстрілів України. Нам важливі будь-які дані про: ракетні комплекси С-300 та С-400; вогнеметні системи залпового вогню "Буратіно" / "Солнцепьок"; балістичні ракетні комплекси "Іскандер", які здатні вражати цілі на дальні відстані; тактичні ракетні комплекси "Точка-У", – написав Федоров.

Також ЗСУ цікавить інформація про російські системи зв’язку, засоби радіоелектронної боротьби, бензовози, переміщення ворожих колон, транспортування техніки залізницею, склади з боєприпасами та позиції артилерії.

"І найголовніше. Не забувайте про правила безпеки. Робити фото або відео потрібно тільки з безпечної відстані. А після відправки даних потрібно очистити галерею та видалити історію листування з чатботом. Нам важлива ваша безпека. Дякую всім сміливим українцям, які допомагають Силам оборони. А також кожному, хто ділиться дописом зі знайомими, друзями, родичами на тимчасово окупованих територіях", – наголосив міністр.

У червні 2023 року міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликав жителів Запорізької області та Криму повідомляти Сили оборони про техніку та живу силу росіян через чат-бот "єВорог". У Мінцифри також детально розповіли, про яку ворожу техніку важливо повідомляти в єВорог. Станом на початок червня 2023 року понад 504 тисячі українців скористалися чат-ботом "єВорог". 

За даними начальника поліції Київської області Андрія Нєбитова, інформація від громадян про проліт ракети чи дрона допомагає збивати ворожі цілі. Поліція Київщини під час кожного повітряного удару росіян отримує від 60 до 100 таких дзвінків.

Liked the article?
Help us be even more cool!