ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Росія опосередковано фінансувала "канали Медведчука" під час їхнього придбання – Ткаченко

15.02.2021, 14:50
Фото – фейсбук Олександра Ткаченка
Фото – фейсбук Олександра Ткаченка

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що Росія опосередковано фінансувала телеканали “112 Україна”, NewsOne та ZIK щонайменше на етапі придбання.

Про це він сказав в інтерв'ю LB.ua.

“Що стосується мене, то під час роботи ТСК (тимчасової слідчої комісії. – Ред.) щодо медведчуківських каналів нам дали можливість ознайомитися з документами. Цікавив якраз факт їхнього придбання, оскільки там довга й заплутана історія. У мене є підстави говорити про опосередковане фінансування з боку Росії як мінімум на етапі придбання цих каналів”, – сказав Ткаченко.

Він підтвердив, що йдеться про фінансування тероризму.

Як повідомляв ІМІ, 2 лютого Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, яке передбачає запровадження на п'ять років санкцій проти народного депутата Тараса Козака та юридичних осіб, що володіють ліцензіями телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK.

2 лютого телеканали “112 Україна”, ZIK і NewsOne заявили, що розцінюють рішення про санкції як політичну розправу та боротимуться за право бути в ефірі.

3 лютого Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна рішуче підтримує свободу слова, а не пропаганду, фінансовану країною-агресором, яка підриває країну на шляху до ЄС і євроатлантичної інтеграції.

Також Зеленський заявив, що для ухвалення рішення про запровадження санкцій щодо телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK були конкретні підстави.

Телеканали “112 Україна”, ZIK та NewsOne фінансує ООО “Торговый дом “Донские угли”, яке веде свою діяльність в ОРЛО, повідомила “Українська правда” з посиланням на джерела в Раді національної безпеки та оборони й Службі безпеки України.

Liked the article?
Help us be even more cool!