ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Російську ведучу ще в березні вилучили із санкційного списку

15.06.2020, 17:49
Фото – 24tv.ua
Фото – 24tv.ua

Російську телеведучу Катерину Варнаву вилучили з переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Про це свідчить указ від 18 березня 2020 року, який підписала тоді ще тимчасова виконувачка обов'язків міністра культури Світлана Фоменко, повідомляє “Детектор медіа”.

Видання очікує відповідь від Нового каналу, чи планують вони поновити співпрацю з ведучою.

Як повідомляв ІМІ, 11 червня Окружний адміністративний суд міста Києва залишив без розгляду позов Нового каналу до Служби безпеки України й Міністерства культури, молоді та спорту щодо вилучення російської телеведучої Катерини Варнави з переліку осіб, які загрожують нацбезпеці.

У березні 2017 року СБУ заборонила російській телеведучій, зірці Comedy Woman Катерині Варнаві в’їзд до України на п'ять років “у зв’язку з тим, що її дії суперечать інтересам забезпечення безпеки України”.

Медіа пов’язували заборону з відео, на якому учасниці Comedy Woman, зокрема Варнава, співали пісню про президента Росії Володимира Путіна під час концерту в Криму, який відбувся у 2016 році.

Катерина Варнава була співведучою Сергія Притули в шоу “Хто зверху?” на Новому каналі.

26 лютого 2020 року Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження в справі за позовом ТОВ “Новий канал” до СБУ та Міністерства культури, молоді та спорту щодо занесення громадянки Росії Катерини Варнави до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Liked the article?
Help us be even more cool!