ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Російські хакери атакували супутниковий зв’язок, зокрема Starlink, яким користуються ЗСУ

11.05.2022, 14:00
Фото – americanretrieval.com
Фото – americanretrieval.com

Російські кіберзлочинці провели масовану атаку на інфраструктуру супутникового зв’язку під час повномасштабної війни росії проти України. Про це повідомляє AIN.ua з посиланням на Reuters.

Цифрова атака, спрямована на KA-SAT-мережу компанії Viasat призвела до того, що десятки тисяч модемів на початку війни пішли в офлайн. KA-SAT забезпечувала зв’язком українську армію та поліцію.

За словами держсекретаря США Ентоні Блінкена, якого цитує видання, атака була спрямована на те, щоб зруйнувати українські зусилля з керування та контролю за військами. І ці хакерські атаки мали значний вплив і на європейські країни. Адже проблеми із супутниковим зв’язком через них спостерігалися не лише в Україні, але в деяких сусідніх країнах-членах ЄС.

Атака була доволі серйозною, адже обладнання, що було вражене під час неї, доводилося іноді замінювати вручну.

Російські хакери атакують не лише обладнання Viasat. За словами CEO SpaceX Ілона Маска вони весь час намагаються атакувати обладнання Starlink. Його використовує не лише українська армія, але й цивільна інфраструктура, лікарні, інженери зв’язку, волонтери, держоргани.

“Starlink опирається спробам зламу та глушіння сигналу, але вони (російські хакери. – Ред.) нарощують зусилля в цьому”, – написав Маск.

Liked the article?
Help us be even more cool!