ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

РНБО не має наміру створювати санкційний реєстр ЗМІ – Данілов

13.07.2021, 10:38
Фото – "День"
Фото – "День"

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що інформація нібито намір РНБО створити певний санкційний реєстр ЗМІ не відповідає дійсності.

Про це він сказав 12 липня на брифінгу біля Офісу президента за підсумками наради Радбезу, повідомляє Укрінформ.

“Ми цим питанням не займаємося. [...] У нас багато є ЗМІ, які вже не перший рік перебувають під санкціями, але інструменту нормативно-правового, в який спосіб до них мають бути застосовані ці санкції, не вироблено – апарат РНБО займається цим питанням, генерал Демедюк очолює цю групу, і це саме в який спосіб технологічно і технічно робити ці процеси. Це не про свободу слова, не якісь обмеження, це саме ті (санкції. – Ред.), які вже введені, в який спосіб це провайдер має відпрацювати”, – пояснив Данілов.

Він зазначив, що йдеться про досить великий список ЗМІ: починаючи від телеканалів NewsOne, ZIK і закінчуючи сайтами “ВКонтакте”, “Одноклассники”.

“Ми зараз розробляємо методологію, в який саме спосіб усе це має відбуватися, для всіх провайдерів, тому що в нашій країні їх дуже багато. Я мушу сказати, що такої кількості провайдерів, як у нашій країні, немає в жодній країні світу. У нас їх дуже-дуже багато, і для того, щоб вони розуміли, що їм треба робити, щоб потім не потрапити в неприємності, вони мають дії відпрацьовувати”, – наголосив очільник Радбезу.

Відповідаючи на запитання щодо можливого блокування Facebook чи Telegram через велику кількість негативного контенту, секретар РНБО заявив, що це повна нісенітниця: “Як в Україні заблокувати Facebook? Це неможливо”.

Водночас він погодився, що в згаданих соцмережах є певна кількість людей, які “займаються політичною діяльністю та брудом”, але відсоток їх несуттєвий.

Як повідомляв ІМІ, 9 липня Рада національної безпеки та оборони повідомила про  створення при ній робочої групи з питань захисту інформаційного простору.

Liked the article?
Help us be even more cool!