ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

“Репортери без кордонів” запустять супутникові новини для російської аудиторії

Фото – RSF
Фото – RSF

Організація “Репортери без кордонів” найближчими тижнями запустить супутниковий пакет новинних каналів Svoboda, спрямований на надання незалежних новин російськомовній аудиторії. Про це повідомляється на сайті організації.

Для запуску такого пакета організація підписала контракт із глобальним супутниковим оператором Eutelsat.

Як зазначили “Репортери”, пакет охоплюватиме новинні програми, які пропонують комплексне та об’єктивне бачення глобальних подій. Також там додали, що будуть створені спеціальні комітети з медіа та етики, щоб гарантувати, що супутниковий пакет працює відповідно до найкращих стандартів журналістики. 

Генеральний секретар організації Крістоф Делуар назвав цю ідею “важливим кроком”.

“Це дозволить незалежним медіа вести мовлення для людей, які не можуть скористатися своїм правом на інформацію. Йдеться не лише про захист свободи преси, це про створення конкретних умов для поширення вільних і незалежних новин та інформації. Доступ до вільної та незалежної інформації є фундаментальним правом, і ця ініціатива допоможе нам ефективно охопити аудиторію. Ми віримо в силу журналістики формувати суспільства та сприяти прозорості та підзвітності”, – сказав Делуар.

Як повідомляв ІМІ, 8 вересня 2022 року “Репортери без кордонів” закликали мовного регулятора Франції ARCOM наказати французькому супутниковому оператору Eutelsat припинити трансляцію трьох російських телеканалів, які є лідерами в поширенні воєнної пропаганди Кремля.

А вже в листопаді організація подала позов проти ARCOM через відмову ухвалити заходи щодо супутникового оператора Eutelsat, що ретранслює російські пропагандистські канали.

Liked the article?
Help us be even more cool!