ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Речником МЗС став колишній журналіст Георгій Тихий

Георгій Тихий. Фото – фейсбук Георгія Тихого
Георгій Тихий. Фото – фейсбук Георгія Тихого

Речником Міністерства закордонних справ України призначили колишнього радника міністра закордонних справ України з питань комунікацій Георгія Тихого.

Про це повідомляється на сайті міністерства та написав 15 липня Тихий у своєму фейсбуці.

“Позаду конкурс, іспити та спецперевірки. Тепер вже є наказ і можна повідомити публічно. Після понад чотирьох років роботи радником з комунікацій міністра закордонних справ Dmytro Kuleba настав час нової офіційної ролі: речника Міністерства закордонних справ України”, – написав він.

Тихий звернувся до журналістів, зазначивши, що він лишається з ними на звʼязку. “Єдине, що зміниться, – це публічні коментарі від мене вже як речника”, – зазначив він.

Георгій Тихий додав, що докладатиме “максимум зусиль, щоб голос України був гучним на всіх континентах. І для наших друзів, і для наших ворогів, і для тих, хто ще не визначився”.

“Може, наші ресурси і скромніші, ніж в держави-агресора, але професійність та воля до перемоги точно більші. В цей складний час наша фаховість – це питання нашого виживання. Вірю, що завдяки системній роботі, не лише нашої держави, але і партнерів та громадянського суспільства, ми здатні ефективно просувати свої наративи в світі та перемагати російську пропаганду”, – написав Тихий. 

Що відомо про Георгія Тихого

Народився 7 червня 1989 року в Києві. 2006 року вступив на факультет соціальних наук і соціальних технологій Національного університету “Києво-Могилянська Академія”. У 2010 здобув ступінь бакалавра, а у 2012 році – магістра за спеціальністю “Політологія”. 

Із 2008 року працював у медіа: 

  • редактором і репортером на програмах Савіка Шустера (2008–2013);
  • продюсером першого телеканалу Німеччини ARD в Україні (2014–2018);
  • власним кореспондентом Національного інформаційного агентства Укрінформ (2018–2019). 

У 2014 році висвітлював для німецького телебачення події Революції гідності та початку російської агресії на сході України. 

У серпні 2014 року разом із колегою Іваном Любиш-Кірдеєм потрапив до оточення в Іловайську, де зняв документальний фільм про українських героїв-добровольців в оточеному місті. У 2018 році заснував корпункт Укрінформу в Нью-Йорку, США. 

Із 2019 року почав працювати в державних комунікаціях: 

  • прессекретарем віцепрем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції (жовтень 2019 – березень 2020 року);
  • радником з комунікацій міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби (березень 2020 – липень 2024 року). 

Як повідомляв ІМІ, 9 березня 2024 року Олег Ніколенко заявив про завершення роботи на посаді речника МЗС України, на якій пропрацював три з половиною роки.

Ексречник МЗС Олег Ніколенко став генконсулом України в Торонто.

Liked the article?
Help us be even more cool!