ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Проєкт МКІП з медіаграмотності "Фільтр" отримав нову керівницю

Національний проєкт Міністерства культури та інформаційної політики з медіаграмотності “Фільтр” очолила Ольга Кравченко. Про це повідомляється на сайті міністерства.

У МКІП зазначили, що Кравченко вже працювала в цьому проєкті й активно займалася його розвитком.

Нова очільниця “Фільтра” зазначила, що планує продовжити ініціативи, які були створені в межах проєкту, та надалі розвивати медіаграмотність в Україні. 

“У своїй діяльності я планую зосередити увагу передусім на координації та об’єднанні зусиль усіх стейкхолдерів задля розвитку медіаграмотності українців та посилення нашої стійкості до інформаційних впливів, а також масштабуванні наявних ініціатив “Фільтра”, – сказала вона.

МКІП подякувало попередній керівниці проєкту Валерії Ковтун за її вагомий особистий внесок у розбудову проєкту.

За даними міністерства, 2018 року Ольга Кравченко закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Журналістика”. У 2020 році здобула кваліфікацію магістра з міжнародних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У студентські роки працювала журналісткою, зокрема спеціальною кореспонденткою на Суспільному. Після завершення університету працювала аналітикинею-координаторкою проєктів в ГО “Інтерньюз-Україна”. Із січня 2022 до вересня 2023 року працювала аташе – третім секретарем Міністерства закордонних справ України. Ольга – стипендіатка програми британського уряду Chevening.

“Фільтр” – заснований у 2021 році національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Як повідомляв ІМІ, 26 грудня 2023 року керівниця Національного проєкту МКІП з медіаграмотності “Фільтр” Валерія Ковтун заявила про завершення своєї роботи в команді.

Liked the article?
Help us be even more cool!